Cistiaci gel na intimnu hygienu z avonu

Karolinka1

Vieš, každý lekár ti povie, že najlepšie na intímnu hygienu je obyčajná voda, najviac mydlo. Načo zbytočnosti, ktoré nikam nevedú?? Keď budeš mať nejaké problémy dole, skôr pomôžu aniónové vložky, ja na ne nedopustím. Ničia škodlivé baktérie, okrem iného :) Ja dávam prednosť gentle-day.sk, skús ich aj ty :P

leila

Ahojte. Skusala som Carefree gel a je to taky priemer. Nic moc. No Nivea intimate s harmancekom je uplne super! A co sa tyka obruskov najspokojnejsia som s carefree s harmancekom. Ukludnuje a krasne vonia :)

zaja

ahojte. pouzila som uz vsetko mozne, mne napriklad Laktacid vobec nesedel, pocitovala som pri nom dyskomfort v intimnej oblasti, aj ked penu som znasala lepsie ako gel. Avon bol taky priemerny - nic extra, ale nic s nim nepokazis. odporucam Niveu a Dermacol - ten pouzivam teraz a zda sa mi skvely. na tie lekarnove som sa este nedostala, ale chystam sa - vyskusam - vyjadrim sa :-)

dada

ja uz 3 roky pouzivam vylucne z Avonu,parfumovany aj neparfumovany,kvoli castym zapalom som musela prejst na toto a chvalim,je super.

jaja

lactacyd gel na intímnu hygienu je dobrý... chcem sa opýtať na niveu, obrúsky sú super, ale gel som ešte nemala...
a neodporúčam carefree, ten je oničom..

angeles

ja som vyskusala uz vela intímnych gélov, neviem si bez toho predstavit zivot...z vlastnej skúsenosti doporucujem ten z Avonu, alebo Dove je tiez dobrý...
urcite nedoporucujem z Oriflamu a z AB kozmetiky...ked som ich vyskúsala mala som problemy s pokozkou, uplne podrázdena...ale tak kazdej z nas sekne nieco ine...co mam kamaratky tiez hovoria ze naj je z Avonu...