Som rok s priateľom a stále sa hádame, čo s tým?

Príspevok v téme: Som rok s priateľom a stále sa hádame, čo s tým?
nestastna11

Jednoducho, je to čím ďalej tým horšie, opustiť ho nechcem, lebo ho veľmi ľúbim, ale láska niekedy nestačí a ja si neviem rady... každý deň sa trápim, pretože sa hádame a to nemá konca kraja, vždy ma zo všetkého obviňuje a ja si preto robím výčitky... ba priam z toho niekedy už šalejem... poraďte mi čo mám robiť, prosíííím :(

adi

No zalezi aj na tom , na com sa vlastne hadate. Su to vazne veci, alebo len hluposti. Ja by som sa mu ale v ziadnom pripade neprisposobovala, takto sa to tiez nevyriesi, a hlavne ked uvidi, ze ty ustupis a vzdy sa prisposobis, bude tu proti tebe vyuzivat, lebo vie ze ty aj tak ustupis. Ja neviem, ake problemy mate, ale tiel sa vyskytuju v kazdom vztahu. Treba ich vediet aj riesit, nie sa hned rozist, takze ja by si na tvojom mieste s nim sadla a porozpravala a povedz mu, ze ho lubis a nechces stratit. Pokuste sa najst nejaku strednu cestu, pretoze to cele je o toleranzii. Ked obidvaja trosku ustupite, vsetko sa da. Len musite chciet.

trinity

Hm, akí ste vy hneď chytrí, len sa rýchlo rozíď, kašli na neho, nájdeš lepšieho... preboha... však v živote sa to strieda, raz prší, raz svieti slnko... niečo treba aj vydržať... je čas plakať a je čas smiať sa... hádky patria k životu, treba sa len naučiť komunikovať

nestastna11

ďakujem Vám za príspevky teda rady... mám otázku, myslíte, že ak sa mu začnem prispôsobavať, začne sa aj on mne a vyrieši sa tým niečo?

cezar44

NEMATE BUDUCNOST NENI STE PRE SEBA SUDENY MOZNO SI MYSLIS ZE HO LUBIS ALE MAM TAKY POCIT ZE ASI ON SI TU TVOJU LASKU NEJAK NEUVEDOMUJE NEMA TO ZMYSEL TO CO OPISUJES VED LUDIA SU STASTNY VELA ROKOV A SEM TAM SA NASKYTNE NEJAKY PROBLEM A VYRIESIA HO A NIE KAZDY DEN SA VADIT A TO STE SPOLU ROK TO UZ JE O COM AKURAT BUDES MAT ZOZRATE NERVY ALE HOVORIM TI POTOM TI TO DOJDE KED S NIM BUDES DLKSIE MOZNO AK S TEBOU ON VYDRZI DALSIE ALE TRI ROKY UVIDIS AKE TO BUDE A SAMA NA TO PRIDES ZE ON NIE JE TEN PRAVY TAK SI RO RADSEJ ROZMYSLI

elablue

Rozid sa s nim,tak ako vravis,len samotna laska nestaci ked sa dvaja ludia k sebe nehodia.Neboj sa najdes si ineho s ktorym si budes rozumiet a budete sa lubit,malokto natrafi na toho praveho hned na prvy sup.Ja som tiez zazila takyto vztah ze sme sa na konci uz len vkuse hadali a plakala som cele dni.Aj ked som ho lubila musela som sa rozist lebo keby sme sa vzali tak si pobabrem cely zivot.Teraz to uz vidim z inej stranky nez ked som bola donho zalubena,este viac vidim ake neprekonatelne rozdiely medzi nami boli.

anjelik

Cauko, ja som s priatelom 4 roky a tiez sa posledny polrok skoro stale hadame a takisto ako ty ho nechcem stratit, lenze na druhej strane vidim, ake to je.Takze neviem tiez, ze co treba robit. A uz ste boli niekedy tak vazne pohadani alebo aj rozideni?

stasticko

Na prvy kuk- je to zle, rozchod. No pises, ze ho milujes- nechces ho stratit! Na tvojom mieste by som este skusila par krokov: komunikuj s nim- teba vas problem trapi a chces ho riesit, zisti ako je to s nim.Povedz mu co citis, ako to vnimas- vsetko to co si napisala nam. nezabudni ze ho milujes a nechces ho stratit, ale... Uvidis ako zareaguje, ci sa boji pripadneho rozchodu- pohroz mu , nech sa rozkyve- sleduj reakciu a zvaz! Ci si tebou nieje velmi isty a mysli si ze si moze dovolovat.Ty ho poznas, ty to musis zistit.Preco by si sa mala trapit prave ty- je to tvoj vztah tak rovnalo ako aj jeho. Vo vasom vztahu nastala kriza,a nam je tazke vam/tebe pomoct- nepozname vas, vy sa o tom musite porozpravat, vydiskutovat si to, co sa nepaci tebe a co jemu a spolocne hladat kompromisy, obetovat sa jeden pre druheho,ak vas vztah ma este zmysel a na to, aby si to zistila musite komunikovat. No snazit sa musi aj on. Ak to tak nieje, tak zbohom. Silno drzim prsty. a este by si mohla napisat o jeho pohlade na vec, urcite by nam to pomohlo.