dievcata kedy ste mali prvy sexualny zazitok?

marko

chcel som povedat ze je jedno ako toho druheho milujete, ci ako to mam nazvat a nakolko verite ze je to ten pravy atd., jednoducho z toho nevyplyva ze mate mat sex a vobec ze ho mozte mat...pre vas neplatia tie iste pravidla ako pre dospelych, ze ked sa dvaja maju radi... verim baby ze mate vlastny rozum a okrem toho dievcata ktore si vazia svoje panenstvo su omnoho pritazlivejsie pre chalanov...

marko

D_nika - no comment - kde sa mi hrabeme..chce si zajebat... jak nejaky kapo.
a vierka:prvy sex v 13... ako to suvisi s tym ze mas teraz 17 to som celkom nepochopil...to nie je otazka lasky ale moralky...

anonymka15

Tak s tym co tu citam, nesuhlasim uplne..jasne, prevazne je tu pisana pravda, ale predsa...napriklad, ja mam 15.Ale zase nieje 15 ako 15...podla mna, to, ci uz je niekto na sex vyspely, alebo nie, sa nemoze posudzovat podla veku!!!Jasne ze nemozu jebat este 13 alebo 14 rocne deti...s tym suhlasim..a tiez, ako som napisala, ze v 15 je uz niekto na to psychycky vyspely, a niekto nie..v tom je rozdiel..napriklad moja kamoska..stratila panenstvo len tak s niekym, na nejakom festivale..tak toto by som v zivote neurobila..ale mam zase tiez kamosky, ktore to uz maju za sebou, v mojom veku..a myslim si, ze to nie je chore, ale ked maju niekoho naozaj rady,a robia to z lasky,a poriadne si to predtym rozmysleli, tak nebudu mat co lutovat, ked to bolo z lasky..aj ked s tym clovekom uz nebudu.ja som este panna, ale viem ze uz nie nadlho...ale viem aj to, ze to urobim s niekym, koho milujem...a zle spomienky na to nebudu..zle su len vtedy,ak ste toho cloveka nemilovali...asi tolko..

vierka

ja som mala 13 ked som mala prvy sexualny zazitok smmojim terajsim priatelom a aj buducim manzelom(teraz mi je 17)

:-)

Ja mam 25 a prve milovanie som prezila pred tromi mesiacmi - az po svadbe. Vobec to nelutujem a som stastna, ze sa nam s manzelom podarilo vydrzat. Mohli sme sa tak odovzdat jeden druhemu naplno v laske. Mozno si niektori myslite, ze som staromodna, ale ja to odporucam aj ostatnym.

D_nika

viem, ze mojej sestre jej "drahy" omielal dokola, ze uz si s nou chce "zajebat" (podotykam, vek 14 a 15), lebo inak "nevie-nevie, ako vztah dopadne"... sestra sa nezlakla, ale uz jej to prislo, ze by "snad aj mohla", tak mu dala.... no uroven nenormalna, je mi z toho zle...

D_nika

kikinka, nie ze budes lutovat cely zivot, ale potom ti to moze prist neskor dost luto, ze si sa "len tak dala", aj ked vtedy ti to prislo dolezite... podla mna tym ze si zena pocka na spravneho nic nepokazi...