kde je problem??

Príspevok v téme: kde je problem??
werka44

ahojte.....mam problem z jedlom..nedokazem zjest svoju primeranu porciu..napriklad vcera sme mali knedlik s omackou..mne staci jeden zjest a uz som strasne syta..a to je tak pri vsetkom..a ked mame napriklad rezne,tak z toho si dam polku..jednoducho sa domna viac nezmesti..mama namna niekedy nervy ma,ze jem horsie jak dvojrocne decko..ale tak ja zato nemozem..mam nieco zo zaludkom???alebo preco sa na viac nezmozem?poradte mi

werka44

ja mam obed vzdy o 12.presne o12..ja som uz asi nacasovana,ale vzdy ked je 12 tak sa postavim do kuchine..a to nemusim mat hodinky..potom asi okolo jednej si musim dat nieco sladke..ale sladke sa snazizm obmedzovat..mne sa zda ze s toho minimum co jem priberiem este viac,akoby som nieco jedla na kvanta..pretoze priberam..zato setsra zje pokojne aj tri rozky o 10 vecer a nic nanej nieje vidno... jooj shit

mamca

Pangamin sú pivovarské kvasnice,obsahujú vitamíny B,podporujú o.i.pečeň,čiže zlepšujú metabolizmus. Pri podobných problémoch je vhodné vyšetrenie štítnej žľazy.

Aria

No ja musim mat poriadne ranajky, potom nieco male na desiatu, o pol 12 uz idem na obed a o druhej uz zasa pozeram co by som jedla. Ale vzdy je to len kusok niecoho. Na obed zjem polovicu polievky a polovicu (niekedy len stvrtku) druheho. A cele popoludnie potom do niecoho zobem. Mna vsak najviac trapi ten narast hmotnosti. Ved som citala ze ked jes casto a po menej, tak by som mala skor chudnut.. A navyse mi doktorka zistila znizeny cholesterol, co bude asi z tej mojej zivotospravy.

elablue

Hej werka je to na volny predaj,ja to obcas beriem ked prekonavam nejake stresy a nemam vobec chut do jedla.Potom sa mi za kratky cas vrati.

werka44

aria
ked si to opisovala presne som si predstavila seba..tiez som castejsie hladna..a to iba preto lebo malo zjem.aj teraz som hladna jak kon napriklad..to preto ze som ranajky nemala poriadne.ale jak bude obed tak zjem minimum..ja sa uz vidim..hoci som strasne hladna..asi zacnem nejake tabletky brat,tie co mi tu ta baba poradila.len neviem ci po nich nebudem mat opacny problem..budem nenasytna..

Aria

Ahoj, ja mam presne ten isty problem a kolegovia sa uz na mne bavia, ze z mojho obedu sa vzdy najedia dvaja, lebo ja len zobnem a uz som uplne plna. Lenze najhorise na tom je, ze o hodinku dve som taka hladna ze mi je az zle... A tak je to stale.. Uz sa ani nepamatam kedy som naposledy zjedla celu porciu jedla. A napriwek tomu aj priberam.. Za posledne 2 roky som pribrala 10 kil. Viete niekto poradit?

elablue

Dovod preco zjes tak malo sice nepoznam,ale ked ti mozem poradit tak zacni brat PANGAMIN,ten znacne zvysuje chut do jedla.