prosim, skuste mi pomoct, dakujem!

Príspevok v téme: prosim, skuste mi pomoct, dakujem!
kimm

dobry den.... potrebovala by som zopar rad.... v piatok ma caka dovolenka, ktoru som si naplanovala tak, aby som pocas nej nemala kramy.... vzdy prichadzaju presne s odchylkami maximalne 2 dni, ale uz posledne mesiace som to mala na den presne.... lenze tento mesiac neprisla!! ja som uplne zufala.... neviem co uz mam vyskusat, aby prisla, skusala som pit cervene vino, robila som si teple kupele a nic.... ja neviem co robit, lebo je to moja dovolenka po dlhom obdobi, ja si ju chcem proste vychutnat, ale takto to nepojde.... jednak preto, ze pocas kramov mavam bolesti a jednak preto, ze na kupanie sa v mori mozem zabudnut.... ak mi niekto z vas vie poradit, tak mu budem VELMI, ale VELMI vdacna.... kimm

slovenska vcielka

Nedalo mi nenapisat zopar riadkov. Je mi jasne, ze pisatelka je velmi mladucka, bezdetna a nema velke skusenosti s "kramami + tamponmi". Mam nieco po 40-ke, pamatam sa na moj prvy tampon, ktory som bez konzultovania, toboz nie s mamkou, pouzila. Odvtedy som pouzivala tampony pravidelne, ci som si isla zaplavat v mori, v jazere, ci v bazene, pouzivala som ich pri kazdych kramach. Vyhovovalo mi to, ze nepremokali a nesiril sa ziaden zapach vyschnutej krvy z mnojho tela. Vyhovovali mi po hygienickej stranke viac ako hocijake vlozky. Morska voda lieci, je slana, sol ma hojive ucinky a z morskej vody nehrozia ziadne herpesove nakazy, ako v bazene. Vela stastia pri vybere tamponov. V dobe, ked som ja mala 20, americke tampony sposobovali otravu krvy az smrt. Kupujte tampony zapadoeuropskych firiem, ktore su zarucene bez vedlajsich ucinkov. ja som stale kupovala rakuske tampony, boli drahe ale kvalitne. Najpohodlnejsie boli v tom case O.B.

kimm

kola, vazne velmi pekne dakujem...toto som potrebovala pocut;)jasnee... aj ja tak planujem, ze hned ako vyjdem z vody si ho vyberiem a dam novy...

kola

a nepoviem,moj nazor vychadza presne z clankov,"pocula som",lebo uz len to je blbost.ja citam velmi vela,takze aj ty by si mala byt scitanejsia:)......PA

kimm

dakujem kola...som rada za taky nazor...hned som pokojnesia... lebo dnes som si tiez o tom vela hladala na nete a vsade skoro pisali, ze sa to moc neodporuca, ale som rada, ze to tak nie je....