Biela perla

Tusan

Biela Perla je blbost, vyrobne naklady 50 centov - nieco tak lacne nemoze fungovat. Radsej siahnite po kvalite a nevyhadzujte peniaze do luftu (aj ked len 10 eur, ale predsa len su to vyhodene peniaze, kedze efekt je nulový). Navyse aplikacia je hrozna, ludia pritom slinia, stazuju sa na bolest zubov a velmi vysoku citlivost, kedze gel ide vsade. Gel sa dostava aj na ďasná, co je velmi zlé a nezdravé, ale co mozete cakat od niecoho, co stoji 10 eur...

Karsten B.

Bielu perlu používam piaty deň. Zatiaľ som s ňou spokojný. Citlivosť zubov nemám absolútne žiadnu (používam preventívne ten gén proti citlivost, ale aj keby nebol, nič sa nedeje). Zuby to určite neničí, to by sa to potom nepredávalo. Na podhľad sú belšie, momentálne tak o jeden odtieň. Predpokladám, že za tie dva týždne určite dosiahnem vybielenie 2-3 odtiene, ako sľubuje výrobca. Apikátory sú pohodlné, len ich treba vedieť šikovne vytvarovať. Samozrejme, že od bielej perly neočakávajte hollywoodsky úsmev a la biely papier, ale za tú, povedal by som až smiešnu cenu, oproti iným produktom na bielenie a cenou profesionálneho bielenia u stomatológa sa určite oplatí vyskúšať. Ja nemám kazy, mám bielu plombu na spodnej stoličke, jej zmeny alebo bolesť nezaznamenávam. Neviem posúdiť bolesti týkajúce sa kazov, ale predpokladám, že sa môžu objaviť, ak ich nemáte ošetrené. Dúfam, že som pomohol a konečne vyvrátil zbytočné obavy.

Ešte musím podotknúť, že po bielení (aj v rámci ústnej hygieny) používajte extra jemnú kefku (napr. Curaprox) a zubnú pastu s nízkou abrazivitou (napr. Elmex sensitive). Uviedol som produkty ktoré používam ja, samozrejme, na trhu si môžte vybrať z viacerých variánt. Do bielenia, priatelia! :-)

Karsten B.

Bielu perlu používam piaty deň. Zatiaľ som s ňou spokojný. Citlivosť zubov nemám absolútne žiadnu (používam preventívne ten gén proti citlivosti, ale aj keby nebol, nič sa nedeje). Zuby to určite neničí, to by sa to potom nepredávalo. Na podhľad sú belšie, momentálne tak o jeden odtieň. Predpokladám, že za tie dva týždne určite dosiahnem vybielenie 2-3 odtiene, ako sľubuje výrobca. Apikátory sú pohodlné, len ich treba vedieť šikovne vytvarovať. Samozrejme, že od bielej perly neočakávajte hollywoodsky úsmev a la biely papier, ale za tú, povedal by som až smiešnu cenu, oproti iným produktom na bielenie a cenou profesionálneho bielenia u stomatológa sa určite oplatí vyskúšať. Ja nemám kazy, mám bielu plombu na spodnej stoličke, jej zmeny alebo bolesť nezaznamenávam. Neviem posúdiť bolesti týkajúce sa kazov, ale predpokladám, že sa môžu objaviť, ak ich nemáte ošetrené. Dúfam, že som pomohol a konečne vyvrátil zbytočné obavy.

Ešte musím podotknúť, že po bielení (aj v rámci ústnej hygieny) používajte extra jemnú kefku (napr. Curaprox) a zubnú pastu s nízkou abrazivitou (napr. Elmex sensitive). Uviedol som produkty ktoré používam ja, samozrejme, na trhu si môžte vybrať z viacerých variánt. Do bielenia, priatelia! :-)

matuky

Len som sa chcela spýtať, že keď použijem Bielu perlu, či mám nejaký čas (hodku trebars) nepiť a nejesť alebo to nevadí?

Lencici

Bielu perlu používam už 3krat v priebehu 6tich rokov, fajcim denne 4-5 cigariet(samozrejem pocas bielenia ani jednu) a kazdy koho poznam sa cuduje akoze mam take biele zuby. Perla naozaj funguje len treba postupovat podla navodu a mat zuby v uplnom poriadku a po vycisteni hygienickou. Samozrejem ak viete, ze mate zibky citlive bielenie nieje najmudrejsie riesenie vsak? Potom sa stazujete a ze sposobuje vypadavanie plomp je dalsia hlupost od decembra 2008 som nemala ani najmensi problem, ziaden kaz nic...takze hor sa bielit prave ju mam v sufliku, dnes zacinam..:))

PATOT

Agina, ak chces biele zuby, 5 rokov nefajci, zuby si umyvaj pravidelne rano a vecer a ver tomu ze tvoje zuby budu biele ale samozrejme zalezi aj od prirodzenej farby tvojich zubov

PATOT

Ak si niekto mysli ze vytaha 40 cigariet denne a po niekolkodnovemu pouzivaniu perly bude mat biele zuby je na velkom omyle. Perla vam trocha pomoze, lenze co z toho ked po par dnoch fajcenia budete mat zuby rovnako zlte ako pred tym. Tak isto je potrebne zuby si umyvat aby vam neozltli znova. Ak ste fajciar alebo si pravidelne neumyvate zuby, na perlu ani nemyslite. Ci sa vam to paci alebo nie, nepomoze vam.

Inak s tou sklovinou neviem co je na tom pravdy, ale podla mna keby to vyrazne poskodzuje sklovinu, asi by predaj zakazali.. hoci sme na slovenku kde sa vlada okrem svojich penazeniek o nic nestara... :(

Bielu perlu pouzivam 1. den, casom sa urcite ozvem, ako som dopadol.

žažiká

urcite vam zubar povie ze biela perla skodi zubom, kedze by rad zarobil na svojej technike bielenia. Neviem no...to len tak okrajovo :D

marekos

ako na zaciatku si vytlacim gulicku hrachu ako sa tam pise a rozotrem to palcom po celej prednej ploche moze tak byt?!

Tusan

Biela perla skutocne skodi zubom, kedze to nie je ziadna superkvalita...Take lacne veci by som na zuby naozaj nedaval...Poradim Vam americku, cize naozajstnu, kvalitu, ktora bola ocenena mnohymi awards v prestiznych sutaziach atd. BIELIACE PASIKY CREST su momentalne na Slovensku to najlepsie, co mozete na bielenie zubov na trhu dostat. Bielenie zubov u zubara je predrazene a navyse u nas sa na vsetkom setri, rovnako to plati aj o tych zubnych geloch, ktore tam pouzivaju...Je to prilis velky šok pre zuby takyto 35 % gel na dve hodiny. Pasiky CREST su uplne setrne a neposkodzuju sklovinu, pouzivaju sa viac dni v kratsom case a kvalita je naozaj vysoka, kedze je to Made in USA. :)

Najlacnejsie ich kupite na bieliacepasiky.webnode.sk .