Biela perla

yvett

Niektory ludia maju proste genieticky danu trosku zltsiu farbu zubov ako ostatni, s tym sa nic nenarobi. ja pracujem ako zubna technicka, so zubami som v kazdodennom styku a aj ja som tak trochu podlahla tomu, ze by som tie moje chcela mat co najsvetlejsie. kupila som si bielu perlu, stala asi 300 korun a nedam na nu dopustit. pustila som a do bielenia, ale najprv som zacala len s hornymi zubami aby bol lepsie vidiet rozdiel pred bielenim a po nom. a rozdiel je obrovsky. citlivost sa u mna neprejavila a kazdemu bielu perlu len odporucam. taketo bielenie urcite menej skodi ako bielenie u lekara, pretoze to odborné obsahuje ovela viacej peroxidu a preto vam ich lekar vybieli za hodinu a tu to trva podstatne dlhsie. u mna bol vysledok vidiet asi po dvoch tyzdnoch, ale pokracovala som v tom mesiac a teraz zacinam so spodnymi. mozem naozaj len odporucit, ale samozrejme netreba to prehanat.

biele zobky az do het

no je to celkom v pohode to bielenie, len niektory ludia maju geneticky danu farbu zubov a bielit a bielit nema ziaden vyznam ani zmysel. Ostava sa lenzmierit, Ja ju pouzivam asi 5 den a vydno nejaky ten vysledok , len je rozdiel pozearat na zuby pod neonom a pod klasickov ziarovkov. Kazda ma ine spektrum a niekto ked si mysly ze ma stale tu istu farbu tak ma asi zle svetlo v kupelke.

dada

Ja mám bielu perlu, rozdiel veľmi vidieteľný nebol, ale zato tá citlivosť zubov začala byť tak hrozná, že som z bielením prestala. Už je tomu pekných pár mesiacov, a doteraz nemôžem zjesť studené ovocie, ani chladenú vodu a tak podobne.

agina

Ja som tiez v domneni, ze budem mat pekne biele zuby, kupila Bielu perlu a prd mi pomohla.Vsetky pasty na bielenie zubov su podfuk, takze len zbytocne vyhodene peniaze. Reklama je reklama, ale skutocnost je uplne ina.

janusha

ja pouzivam bielu perlu len 4 dni, ale rozdiel je uz velmi viditelny..aj okolie si to vsimlo...horsie je to z velkou citlivostou dasien..nemozem pit nic horuce, lebo to neznesitelne boli..

annnnnie

u mojej kamosky bol fakt viditelny rozdiel, pouzivala to poctivo. A tie formy sa vymodeluju lahko, staci si precitat navod...

mirabella

no ja som bielu prelu pouzivala asi dva tyzde a ziadnu zmenu nevidiet okrem toho ma zacali strasne boliet zuby a potom aj dasna ... a tie formy co si ich mate vymodelovat podla svojich zubov su uplne na p.. mne sa to vobec nepodarilo, proste cela ta kupa bola blbost to je moj nazor

moninka

Diva, ja som ju začala užívať včera, ale mám z nej troška citlivé zuby, síce píšu tam, že výsledok je vidieť po 7 až 14 dňoch, no moja rodina už dnes videla rozdiel, síce malinký, ale bol tam, tak dúfam, že to pomôže... ja som za to dala 252 Sk...