ja sa bojjiiiiiiiiimmmmm

pomoc111

no to neviem ani ja..vies mohla som to dostat na kupku alebo tak...a bola som aj večer na pohotovsoti lebo mi bolo totalne zle a bolelo ma to, ale doktorka ma nikam neposlala...ja neviem čo mam robit..kazdy si mysli ze dostanem menzes.

agina

Lebo tak sa prejavuje mykoza. A to nemusis mat ani pohlavny styk aby si ju dostala.Nechapem ale, preco ta obvodna neposlala na gynekologiu.

pomoc111

ako vies ze to je mykoza ? lebo ja som bola u obvodnej a brali mi krv a moč a nič.. a vobec nikam ma neposlala..povedala ze asi dostanem 1. menzes!

simcasimca

cawte,prosim poradte mi, uz 10 dni mi meska menstruacia, priznaky vsak nemam ,aspon myslim teda, ze sa so mnou nic zvlastne nedeje,u gynek.som bola vcera, ta mi pichla akurat vyvolavaciu injekciu na menzes..ale stale nic..prosim, zazil uz niekto nieco podobne?vdaka

pomoc111

no .. preto sa pytam tu aby som tam nemusela chodit..neviem ..kazdy hovori ze to mam z toho ze asi onedlho budem mat menzes.bola som st ym aj u svojej doktorky a ta z toho nerobila vedu...ale o vytoku som nehovorila iba o bolesti

janka

A boli ta to uz dlho? Nooo, ked nechces ist ku gynekologovi, tak Ti je tazko radit.Skus sa teda poinformovat v lekarni - nejake sedave kupele alebo tantum rosa....