kolko vam to trva ... anketka ;)

Chester

U mna to je tak...Ked som s frajerkou a chceme sex,tak dlho nevydrzim.Do piatich minut sa spravim v pohode.Aj skor.Potom pockame zo 10-15 minut a ideme znova.Vtedy vydrim ovela viac.Alebo.Este len ked idem za frajerkou,tak sa doma sam spravim,potom idem ku nej a hned prvykrat vydrzim dlho...

kkq

U mna je to rôzne. Niekedy dlllho, veľmi dlho a niekedy šup a už vydím taký nie moc radostný úsmev priateľky. Raz som ani nezačal :-/, a bol som, ale to sme neboli spolu dosť dlho.

D_nika

indi88, skuste zmenit polohu :-)) to by mohlo pri sexe pomoct... alebo nemas nejaky iny problem? myslim, nie si nervozny, alebo nesvoj alebo tak nieco? mozno to je aj psychika... tazko povedat, nic si skoro nenapisal...

indi88

ako tak citam vase prispevky ako kratko vam to trva tak vam strasne zavidim ja som sa pri sexe nespravil ani raz mal som ho 4x tusim proste to na mna nechce prist aj ked ma frajerka chce uspojit rukou moc sa jej do toho nechce lebo to trva strasne dlho keby ste niekto vedely nejak pomoct napiste papa

ssssssssssss

ahoj hela,no mi nejdeme že stále vkuse,nachvíľku prestaneme,bozkávame sa,ale moj chlapec má obriezku,čiže má trošku menšiu citlivosť a dokáže dlhšie vydržať