Mešká mi...čo robiť??????

Príspevok v téme: Mešká mi...čo robiť??????
simsalabim

cawte,prosim poradte mi, uz 10 dni mi meska menstruacia, priznaky tehotenstva vsak nemam ,aspon myslim teda, ze sa so mnou nic zvlastne nedeje,u gynek.som bola vcera, ta mi pichla akurat vyvolavaciu injekciu na menzes..ale stale nic..prosim, zazil uz niekto nieco podobne?test si nechcem spravit,lebo sa bojim, viem, ze uplne rozhodne....neviete nejake stare metody?diky

zuzulik123123123

cawte kocky, kolko stoji vyvolavacka? je to zadamo? a ked mam 15 musim ist s mamkou ku gyn? meska mi to uz dva tyzdne robila som si dva testy a vyslo ze nesom..no brutalne sa bojim. kramy mam uz od 10 rokov takze nebude to nepravidelnostou - teda tym ze som \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\"malinka na kramy\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\\\\\ \\\\\\\\". kujem

D_nika

oh, nahodou.. neviete mi poradit, cim by som to mohla "urychlit"? nejake "recepty starej mamy" a tak... len som chora, cize cervene vinko by ma asi zabilo (vzhladom na antibiotika...)

D_nika

a predpokladam, ze stres ma tiez na tom svoje.. lebo uz strasne dlho som nebola chora a na druhej strane, mavam pravidelne, pretoze odkedy som mala cystu na vajecniku, tak papam hormonalne tabletky na upravu.. cize sa mi to dost dlho nestalo, tak vies pochopit, ze sa bojim.. :( priatel mi robi teraz cez vikend "pestunku", lebo moja rodina je odcestovana, ale mne sa proste chce stale plakat, ako sa bojim, ze co ak som v tom, aj ked pravdepodobnost je dost miziva, kym nemam menzes, asi sa budem stresovat... :(((

D_nika

kocky, ja viem, ze "som tehotna" sa tu uz rozoberalo milionkrat. mam len jednu otazku. neviete nahodou, ci silne antibiotika mozu odsunut menstruaciu? som totiz uz vyse tyzdna dost chora, mam uz druhe antibiotika a su strasne silne. dnes mi bolo aj zle od zaludka, ale to ma upozornovala lekarnicka, ze tie tabletky to mozu sposobit.. no akokolvek, co myslite? mohli mi to odsunut???

mentalita

noo,,aj mne to akosi meska,,a to sa ani nespravila a mali sme oxranu,,ale akosi,,moje dni sa nie a nie dostavit

D_nika

vyvolavacia injekcia ti prinesie kramy tak od piatich dni tak do dvoch tyzdnov zda sa mi... nie som si uplne ista, ale aj ja som ju raz mala (len kvoli zdravotnym problemom) a pohodka... a inak, to ti ju pichla len raz? lebo ono by to mali byt tri davky... aspon co ja viem, tak mi gynekologicka povedala, ze to je jedina moznost... tak neviem, jedna mi pride malo...