Vibra tone - skúsenosti

sanike

Drahe slecny, panie, damy, cele je to kravina, len zbytocne utracate peniaze a snazite sa robit veci neprirodzene. Jedine a osvedcene chudnutie je pohyb a uprava zivotospravy. K tomu vibracnemu pasu a dalsim TV somarinam pripajam recenziu :)

tvnoviny.sk

luci222

Nie je to somarina. Sice sa z toho neschudne, ale je to vyborna masaz a vyhladi to celulitidu. Mam to vyskusane. Z prechadzky a prace v zahradke pochybujem, ze zmizne celulitida.

monica gazpio

Za takú somarinu by som okolo tých 2500 Sk nedala. To radšej práca v záhrade, prechádzka, cvičenie atď. Zbytočne vyhodené peniaze. Súhlasím so scarlettom298.

anabela.b

ahojte,
ja som si vibratone kupila i ked zozaciatku som tiez pochybovala...teraz ho mam niekolko mesiacov a uplne som si nanho zvykla. ked som doma a relaxujem, ci uz ked pozeram tv, alebo umyvam riady tak ho mam na sebe a moje brusne svaly su pevnejsie ako pred tym, dokonca som aj schudla v pase. je lepsie ked popri noseni vibratonu aj cvicite ale pokial ho mate pri upratovani, je to tiez pohyb. ja ho mozem len odporucit

alenka

Ahojte, ja som Vibra tone pouzivala a je super. Vzdy som sa stravovala zdravo a aj pohybu som mala dostatok ale aj tak som mala pocit, ze stale nie som spokojna. Na svoju vysku mam primeranu vahu ale aj tak sa objavila celulitida a ochabnute svalstvo. Zhruba po dvoch mesiacoch pravidelneho pouzivania som sa zbavila celulitidy a svalstvo sa zacalo spevnovat. Nie su to samozrejme zazraky ale zmenu som si nevsimla len ja ale aj moji priatelia. V kombinacii s cvicenim je Vibra tone vyborny. Odporucam

rene

Poprosim o radu chcem si kupit vibra tone ale rozmyslam aj nad vibra belt neviem ktore je lepsie? A pomaha to mam totis dost velke brucho ale chodim behat a budem aj viac cvicit popritom,pomoze? a Vibra tone aky je dlhy v cm?? pls dik za odpoved

micka999999

Ahojte, tiez ma zaujimalo, ci to funguje, ale nakoniec som sa nechala zlakat a objednala som si Vibra tone.. A je to fakt skvele, je pravda, ze sa po tom nejako moc neschudne,ale perfektne mi to vyhladilo vsetku celulitidu a navyse to uzasne masiruje, aj chrbat, takze to moze vyuzivat aj partner po futbale. A co je hlavne, nakoplo ma to k cviceniu :-) Takze ja mozem odporucat.

scarlett298

To ktorá z vás verí na take somariny? To sú triky šikovných predajcov, ktorí zarábajú na naivite ľudí.Ziade take veci nemajú taký efekt ako o tom tolko kecajú, oblbujú všetkých a parádne zarábajú.Ste normálne? Odporúčam jedno:Ziadna diéta, ale jednoducho zmenit stravovanie, ziadne leharo doma pri telke, ale pohyb a kazdy den a ono to ide takto a zdravšie... Radšej investovať do osobného živého trénera,ktorý nad vami bude dozerať.Ale hlavne PEVNá VôľA!Ostatné sú reklamné ťahy.