Holit sa tam dolu alebo nie?

elle

Ja si holím na taký pásik v okolí šušky, ktorý este prestryhám nožničkami, aby chlpy neboli dlhé. Super frizúra:-)
A holím sa uplne každý den.

jojki147

Radcej ano ako nie,,, by bolo neprijemne keby tvoj priatel zrazu zacne vydavat zvuky ako pri odpluvany chlpov... noooo radcej tomu predist.. lebo moze nastat huronsky smiech alebo aj urazenie sa na jednej ci druhej strane...

slavina

Drahá dawn.Viem,že všetci odporúčajú samé peny na holenie a gély,ale pokiaľ máš problém s výtokom a robia sa Ti vyrážky,kašli na penu a hoľ sa iba s vodou.Jednoducho za každým ťahom si to miesto osprchuj a máš po probléme(aspoň u mňa to zabralo).Tiež som mala kde-aké problémy s vyrážkami a výtoky no od kedy nepoužívam žiadnu penu na holenie mám pokoj.Len na druhý deň po holení si dám gél po holení,ktorý mám z ORIFLAME-u.

dawn

Ja sa holim stale a vzdy sa my tam vyhadzu vyrazky a teraz mam aj nejaku infekciu ci co, bo my stade vyteka prieladna tekutina, ktora ma nechutny zapach....a mam to tam nejake podrazdene..neviem vcom to je...vzdy pouzivam novu ziletku a vela holiacej peny... pomozte...

di

som baba a som za holenie, to ze ci je to dobre ci zle, kvoli tym bakteriam a pod, tak to je jedno, lebo jedni hovoria tak, druhi tak, ale samozrejme ze je to lepsie, lebo si predstav ze sa neholis, tak: chalana prejde hned chut na liz. ked vidi tu gucu chlpov, ked mas kramy a v noci pouzijes vlozku a ne tampon tak to je enonuno, v lete zase zapach a neviem so vsetko ece, ja to robim tak, ze sa oholim (odporucam gillette satin care pokozku zklidnujici- taky bielo tyrkysovy obal- ten je naj-nedrazdi pokozku)- vzdy s novou ziletkou, a ked to dorastie do takych 0.5 mm tak znovu. a naozaj-pri milovani, ked su obaja oholeni, tak je to ovela lepsie ;)

Adulka

ja sa holim stale a taká hladucka je pekná, je to čisté a voňavé a krásne.LEN to treba opatrne a tym že sa holim stale tak sa mi už ani nerobia vyrážky ani nič.treba kvalitný gel na holenie pre ženy,napr.GILLETTE... MOJEJ láske sa to páči.

Adulka

ja sa holim stale a taká hladucka je pekná, je to čisté a voňavé a krásne.LEN to treba opatrne a tym že sa holim stale tak sa mi už ani nerobia vyrážky ani nič.treba kvalitný gel na holenie pre ženy,napr.GILLETTE