komu niet rady tomu niet pomoci..HEEEEEEELP

Príspevok v téme: komu niet rady tomu niet pomoci..HEEEEEEELP
kattie

Asi mi uz zacina sibat..a ak si to precitate, tak si aasi pomyslite ze som trapna a hlupa.. aj sa tak citim, ked sem idem opisovat svoje trapne a hlupe obavy..ale predsa su to obavy.
Mam priatela(za par tyzdnov uz budeme spolu rok)a strasne ho lubim. najviac na svete... a zboznujem sa s nim milovat a maznat.. ale po pravde. nikdy som s nim nezazila skutocny orgazmus. mala som k nemu parkrat nadosah ale vzdy akoby v tristvrte cesty vsetko "zmizlo". vyskusali sme vsetko mozne(ale nie asi uplne vsetko este)a skratka..nemam ho. a nechapem preco.. nie som sice bohvieako skusena, ale tak.. uz som si nasla polohy ktore mi robia fakt "dobre"..no i tak nic..a ja ho nechcem ranit. Tak som si v jednej skratovej chvili objednala cez internet vibrator..napadla ma blba myslienka, zeby som sama mohla prist na to ako orgazmus dosiahnut a konecne vyriesit tento moj "maly problem". smiesne na tom je.. ze som ho pouzila max tak 1 min a potom som ho zahanbena vyhodila do smeti. skratka som sa citila zle..zahanbena a este k tomu vycitky svedomia. nemozem si pomoct.. a najabsurdnejsie je.. ze sa mi v hlave zacali vytvarat blbe myslienky typu..co ak ten vb. pouzil uz niekto predomnou..a vratil ho a teraz som ho kupila ja.aaaaaaaaaaaa. ja viem. blbe.trapne.chore. ale ja to mam skratka v hlave.. tak mi to prosim niekto z nej vytlcte. bo mne uz asi fakt zacina sibat

kattie

no tak ale s mojim stastim...aach. asi by som si mala najst nejakeho psychologa..bo ja mam nejake nabehy na hypochondriu tusim a ine blaznoviny..typu..kurnik co ma moze nakazit :) ehm. a fakt mam z toho niekedy depky :]

sakire

Podla mna si tu myslienku vyhod z hlavy lebo len zbytocne sa tym budes zaoberat a bude ta to uberat o energiu. Ja som sa minule tiez pichla v robote ihlou a nemohla som koly tomu spavat...teraz na to radsej nemyslim

kattie

asi oboje :D ale v momentalnom statuje sibnutosti asi to druhe, bo nakazit sa takym sposobom, tak to je asi na odstrel :)nom..