Hrčka v prsniku u deti

BMW 530 D

zdravim nas syncek ma 3 a pol tyzdna a ma vecsiu hrcku na lavej bradavke ako je sama bradavka prosim vas co je to strastne sa bojime dakujeme za urychlenu odpoved

dorilka

na tie bolestive hrcky pomaha octanova mast aj bolest ustupi a zmiznu a bat sa ich nemusite vo vasom veku to je ok lebo zacinate dospievat.aj mi sme to prekonali a poradili nam octan a fakt to zabralo skuste a uvidite.

ika211

Pravdepodobne ide o rast prsnej zlazy, ma to aj moja dcera a ma 8 rokov.Dnes uz dievcata zacinaju dospievat ovela skor, nezriedka aj v 7 rokoch.Toto je prvy priznak.

filip52

dobrý deň.
mam 16 rokov a uz ais tyzden mam bolesti na pravej bradavke a zda s ami ze je tam hrcka co to može byt?..nechcme robit urychlne uzavery tak mi prosimvas poradte ak ste sa s niecim podobným už stretli. Dakujem. pište aj na e-mail ak by nieco

ivka125

Dobrý deň ja som si našla asi pred 2-3 týždami väčšiu hrčku v ľavom prsníku,veľmi sa bojím čo by to mohlo byť ja mám len 12 rokov a veľmi sa to boljím povedať mame ,môže to byť rakovina??? alebo cysta ale veľmi sa bojím že by to mohol byť aj zhubný nádor ale ja sa to neopovážžim povedať mame prosíím pomožte mi .-)) ivana,12

Vitaliy

Mám 12 a mám to tiež. Veľmi som sa zľakol... Ked som si to našiel... Skúsim ísť na to vašimi metódami,a keď to nepôjde zavítam k doktorovi. Určite teraz budem žiť zdravšie ako pred tím.

sani22

ahojte dievčatá, včera som mojej malej 15mes. našla hrčku na prsníku. Vôbec neviem z čoho to može mať, boli sme u DR. dala nám octanovú masť, v pondelok ideme na kontrolu. Nemáte niekto skusenosti u tak malých detí. Dakujem za každú odpoved