sex v trojke

damian

Otazka je ale, preco nie su chopni normalneho sexu. A toto je korenom problemu. Malokomu sa takyto problem vyvinie len tak. Je tam dovod a ten dovod je casto nespokojnost s normalnym sexom prave koli vplyvu idealizovaneho sexu. Sam/a pises, ze '...pokial ano, tak urcite neuspokojuje'. Neuspokujuje preco? Koli mnohym faktorom, napriklad aj ten, co som uviedol.

.....

Zatial som cele neprecitala ale musim reagovat. Pre Damiana, ziadna z tychto uchyliek, zoofilia,pedofilia, atd., nezacina sexom s troma, alebo viac ludmi,{nezalezi na tom co pozeraju, alebo citaju}, pretoze tito ludia nie su schopny normalneho sexu a pokial ano tak ich urcite neuspokojuje.

damian

Jeden dalsi dokaz deprivacie spolocnosti. Pozerate asi vela TV (erotiky) a vidite tam zidealizovany sex (mimo reality - schizofrenicky sex tomu ja hovorim). Po tomto vnimani TV nie ste spokojni sami zo sebou, mate pocit sexualnej menejcennosti a to vas privadza k vyhladavaniu takychto praktik. A co potom, ak uz ani to nebude stacit? Najdete si kozy, capkov, psikov, sliepky a vytvorite si nove trojky? Alebo sa date na neplnolete deti? Ze pisem kontroverzne? Ale ved takto sa javy ako zoofilia, pedofilia, nekrofilia a ine zacinaju, takymito trojkamy a groupsexami, kde clovek nie je so sebou spokojny, lebo v TV (ci casopisoch) vidi takyto schizofrenicky sex. Zobudte sa!

m_medicka

fuu fesanda, takeho chlapa akeho mas ty by som ja nechcela ani za vsetky prachy tohto sveta .. pre muza ma byt milovana zena oltar, nieco nedotknutelne, vynimocne a hlavne jeho... a ten tvoj ta pravidelne dava kamosovi ako tovar... ked ta ten tvoj geroj v blizkej buducnosti da svojmu fotrovi alebo niekomu cudziemu za prachy tak sa necuduj.. ty by si milovaneho muza pozicala svojej kamoske, nech jej dobre jazykom a potom do zadocku..? sorry holka, bud si taka sprosta, ked si myslis, ze mas normalny vztah a vobec sa tym nepodvadzate alebo si taka sprosta, ked ti nedochadza ze tvoj milovany manzel je minimalne bi alebo homo... hla negativna stranka ziadosti o nazor... ludia ta mozu aj dourazat..