Tabletky na chudnutie OK LINEA

maaartheeen

Reductil nie je v interakcii s HAK, takze jeho uzivanie spolu s nou je mozne.
Myslim, ze na redukciu vahy o 7 kg. by mohla stacit mesacna davka, co je 28 tbl. Pokial nie, v kure je mozne pokracovat.
Co sa tyja JOJO efektu: Reductil Ti pomoze potlacit chut do jedla a zabezpeci vahovy ubytok, zakladom udrzania si vahy je, pochopitelne, zdrava zivotosprava a sport.

pocutie

no,mam 19..vaha mi kolise okolo 55 a som asi 164 cm ysoka a uplne by mi stacilo znizit to na 48 ale s tym ze by som ziadny jojoefekt nemala na 100% A beriem antickoncepciu,nemoze nic ovplyvnit vsak?

maaartheeen

davkovanie, ktore sa v ziadnom pripade nesmie prekrocit je 1x denne, idealne rano.
neviem, kolko mas rokov, aku vahu a vysku a ani to, o kolko by si chcela schudnut...

maaartheeen

pocutie
za normalnu cenu, ktoru zaplatis v lekarni aj pokial mas lekarsky predpis, nakolko liek si plne hradi pacient.
ten 15mg., teda silnejsi, stoji teraz 1660,-Sk.
ja aj moji znamy s nim maju iba dobre skusenosti...

pocutie

za kolko to mozes zohnat??
toa to musim uz potom uzivat casto ci ako?? alebo vsak ja si precitam odkazy co kto pisal len mi povedz za kolko okej??:)

maaartheeen

pocutie:
pokial ho skutocne potrebujes, nemas ziadne zavazne ochorenia a ani zvyseny krvny tlak, bez problemov Ti Reductil zozeniem.
mozes mi napisat na mail: anderSEN75@azet.sk