RNG prosim kde zozeniemSt John lub.bod.5-HTP

RNG

Ak prilejes vodu a vypijes okamzite, je to v poriadku. Ale za par minut je po velkej vacsine ucinnosti, ked to nechas s vodou z vodovodu alebo mineralkou stat.
Koloidna strieborna voda sa moze riedit len s destilovanou a deionizovanou vodou(musi byt pod 0.5 ppm na meraci TDS)

oli

RNG ďakujem ,napísal si mi užitočné veci. Ja som ho doteraz pila tak, že som si do pohára priliala aj trocha vody a používala kovovú lyžicu. Mám aj dva rozprašovače z Lučenca a chcem si nechať niečo aj v zásobe.

RNG

Ja som urobil jednorocny test na koloidne striebro vyrobene v Luceneckom zariadeni, , po roku z citania 6.5 ppm zislo na 6.3 ppm(na kalibrovanom meraci TDS, kalibracia na NaCl z 4.80 na 4.65 ppm)
Teda dokopy nic.A bolo v svetlej flasi polozene na okenici! Naschval, aby som vedel, co to spravi.
Samozrejme vyssie koncentracie sa rozpadaju rychlejsie.
A kov ponoreny do koloidneho striebra ho znici za chvilku(striebro sa vyredukuje) takze pouzivat len sklo a plastik!
A nikdy nepriliat obycajnu vodu alebo mineralku do neho, to ho znici za par minut!.

oli

RNG prosím ťa, to koloidné striebro ak sa dlhšie neužíva stráca na účinnosti? Chcem si niečo nechať v zásobe pre prípad náhlej potreby.

RNG

sara 13
Najpravdepodobnejsie ti pomoze SJW, ale aj 5-HTP,SAM-e, mineralove zmesy, GABA, choliny(lecitin), vitaminy B,mulungu a plno inych. V podstate nedostatok hociktoreho neurotransmiteru ti moze vyvolat pocity strachu, depresie. uzkosti a podobne.

emma18

ahojte, bojujem s hroznou uzkostou. poradte mi prosim co by mi mohlo pomoct nieco co mozem kupit aj v lekarni. dakujem

jaja

čo sa týka toho st johns worth- niekedy mi zaberie 1 kapsulka, niekedy musím vziať po hodine dalšiu... ale ked sa dá aj 3x3, tak je to v norme, "počúvam" čo mi hovorí telo...:-)

jaja

DAKUJEM PEKNE RNG. už začínam rozumieť rozdiel medzi liečivami a potravinovými doplnkami, ale radšej sa spýtam, nech som kľudná. dakujem za ochotu:-)