KONECNE ODPOVED?

Príspevok v téme: KONECNE ODPOVED?
nic nevediaca

Ahojte..ste tu len citam silikonove prsia,,decolen a potobne veci ktore su viacmenej celkom zaujimave,no vlastne odpoved som este nestihla nejako zaregistrovat,preto by som sa chcela popytat,ci teda existujen ieco,cokolvek co by mohlo dopomoct ku zvacseniu poprsia okrem silikonov,som schopna spravit cokolvek len prosim konecne poradit a odpovedat,dakujeeeeeeemm pekneee..:):):)

nic nevediaca

No,mozno mate pravdu,ale mne nejde ani o tie prsia ako skor o moje vacsie sebavedomie a zial ono by sa vyformovalo jedine keby som ich mala.:(
Necitim sa ako zena ale ako dieta...

MisikF

Prečo nie si spokojný so svojím poprsím? Mala by si si vážiť to ako vyzeráš a nezničiť si zdravie nejakými blbými reklamnými liekmi a nými blbosťami, lebo o nejaký ten čas tu vidím od teba príspevok ako šetrič svoju pečeň. Naozaj, nie každý chlap ma rád prsia ala Pamela Anderson, niektorým sa to aj hnusní.

ovečk

ahoj, nechcem ta odradzat, ale NIC okrem plastiky ti prsia nezvacsi, ked ich raz mas od prirody male. Este v niektorych pripadoch trochu zvacsia antikoncepcne tabletky, ale to len v ojedinelych pripadoch, lebo vacsina hak je uz nizkohormonalna. Kasli na to, kus si poriadnu pushupku, tricko v peknym vystrihom, co ti dobre sadne a budes urcite krajsia ako s nejakymi silikonmi. A pchat sa zbytocne tabletkami.. poznas niekoho, komu pomohli Keby fungovali, ziadna zena na svete by uz nemala male prsia :)

nic nevediaca

Vsak ano,,,len teraz vediet ci sa mi oplati tie peniaze vyhodit alebo nie...

a este otazka:)... kolko mi to aj po dobrani tych tabletiek ostane zvacsene ak sa to nahodou podari?

nic nevediaca

nj...ono jedno aj druhe vyzera velmi realne,,no ci sa da tomu naozaj verit,,,jedine skusit a niekto hovtri ze to je super a niekto ze to nepomaha vobec tak zalezi comu budem verit..:/