AKY MATE NA TO NAZOR?

Lenka_

Pozri, ja mam 160 cm a priatel 161 cm...a este je navyse dost velky maco, takze vyzerame dost komicky, ked ideme vedla seba:) Ale je to ta posledna vec, nad ktorou by som rozmyslala. Takze sa lubte bez obav aj nadalej:)

5ka

ahojte...ja mam 163 a priatel ma 204..oproti nemu vyzeram ako take deculo ale ked si dam podpatky tak sa na nas da ako tak pozriet...na zaciatku sa priznam ze tiez mi to vadilo ale aj my sme si zvykli...a nahodou si myslim fakt ze je to roztomile a mam takeho ochrancu :)stale lepsie ako ked je chalan mensi od baby!

aaanonymmm

ja mam ten isty problem, ja mam 155 a priatel 183, takze tiez je tam dost velky rozdiel a my okrem toho vyzerame este aj mlado, takze ludia po nas pozeraju ako...

stasticko

Vyska je jedna z najnepodstatnejsich veci vo vztahu. Dolezite je, ci sa lubite, na inom nezalezi-takze kasli na a budte stastni!

lea

ja mam 157 a moj priatel 194, takze viem ake to je... ale citim sa pri nom v bezpeci:)zo zaciatku mi to pripadalo tiez blbe, som sa stale vyrovnavala, "sponovala" :) ale uz mi to je jedno a ked sa mame radi:)

Certik

aj ja mam vysokeho chlapa po svojom boku :-D, a aj ja som dost vysoka. Som celkom spokojna, ze je stale medzi nami dost velky vyskovy rozdiel. je to prijemne.