Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)

Príspevok v téme: Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)
bubinka

ahojte holky, zaujima ma, ako si predstavujete vasu svadbu, cize Vas den "D"(kde by ste ju chceli mat a za kolko asi (financie), koho by ste pozvali a tak :) a este by som rada vedela, ako sa stavavju vasi priatelia(frajeri) k teme svadba(teda manzelstvo):) vopred dik za info/ zabudla som sa dat na svoj nick, tak, som toto omylom supsla do temy inej ako prispevok...tak sorry:)je to predsa len novozalozena temicka, tak sup sem s vasimi napadmi, predstavami, a nazormi vasich muzskych polovciek :)

livia007

ja vobec nemam vysnivanu svadbu ani saty ani nic. jedno viem,ze tam nesmu chybat moji kamarati a tych je dost. chcem aby to bola riadna zurka a aby sa kazdy bavil a nemal traumu z priprav.

nikusa0003

moja vysnivana svadba by mala byt trochu extravagantna...mam rada originalne veci,a preto si ju predstavujem v hiphop style...akoze nevesta biele tenisky,nadherne svadobne saty biele a bielu siltovku:-)ale musi to vyzerat super:-) a tak podobne aj hostia...:-)co sa tyka nazoru priatela....vkuse by sa chcel zenit ...niekedy mam pocit ze uz mi s tym ide na nervy bo ja som neni este pripravena

Aria

Ach jaj...bude to krasa. Nehcem sa urcite pripravit o tuto chvilu. Inak baby, neviem odkial ste, ale neviete mi poradit nejaku peknu sobasnu miestnost na civilny sobas v BA?