Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)

Príspevok v téme: Vysnivana svadba a ako to beru vasi drahusikovia:)
bubinka

ahojte holky, zaujima ma, ako si predstavujete vasu svadbu, cize Vas den "D"(kde by ste ju chceli mat a za kolko asi (financie), koho by ste pozvali a tak :) a este by som rada vedela, ako sa stavavju vasi priatelia(frajeri) k teme svadba(teda manzelstvo):) vopred dik za info/ zabudla som sa dat na svoj nick, tak, som toto omylom supsla do temy inej ako prispevok...tak sorry:)je to predsa len novozalozena temicka, tak sup sem s vasimi napadmi, predstavami, a nazormi vasich muzskych polovciek :)

Aria

No mas pravdu, aj ja to vidim tak ze ak tam mam mat tety a ujov co som videla mozno raz v zivote tak to nema zmysel. Preto som povedala ze len rodicia, surodenci a najblizsi priatelia. Vyzdobu si chcem robit sama, a kamosku mam kvetinarku tak pomoze. Verim ze to bude super.

lilith

Vieš čo bol to taký neskorý obed so štyrmi chodmi. A vôbec to nie je divné len s pár ľudmi,pretože budeš tam mať ľudí ktorých poznáš a ktorý ťa maju radi.A koniec koncov je to len Vaša svadba,tak si ju zariaďte podľa seba,a nepozeraj na to či to bude divné alebo nie.Aj ked naša bolá malá,ale bola pekná a so všetkým,bola to taká zrýchlenejšia verzia:)

Aria

Lilith aj my chceme len taku malicku, ale mali ste to aj so zabavou? Lebo ja chcem na svadbe aj trosku tancovat a bavit sa. Aj ked som povedala, ze hudbu si urobime sami. Natahame to notebooku tak ako chceme a hrat to uz bude samo. Len ci to nie je take divne ked je len par ludi...?

lilith

My sme sa na našej svadbe zhodli úplne. Nebola veľké 20ľudí,a najdrahšie boli asi obrúčky,lebo tie sme si dávali robiť podľa našich predstáv.

jaja

trinity: aria ma pravdu, svadbu som mala minulý rok v septembri a teraz som to ratala tak mna vyšla iba z mojej strany vydavky 100 000sk...a manželova strana to isté... som si to ani neuvedomila, lebo mi to platili rodičia, až teraz som si to preratala, je to strašne vela...neviem,ale už by som asi chcela svadbu takú o tichosti o 2 svedkoch a radšej tých 100 000 minuť na niečo iné, ale svadba je zasa raz v živote vela štastia

Aria

Trinity tak len tak zhruba: Obrad-okolo 5000, saty-10000, oblek-8000, obrucky-10-15000, vecera okolo 1000/osoba, ak chces este fotky, alebo kameru a hudbu, tak dalsich 10000... a to som este neratala kvety, zakusky, doplnky, a vela dalsich drobnosti...

Aria

Ahojte, ja s drahym planujeem svadby tak o rok alebo 2. U nas je to tazke, pretoze nejak neviem sklbit nase predstavy. On je rozvedeny a uz raz mal velku svadbu a preto by mu stacila aj vecera s rodicmi. No to pre mna nie je svadba. Tak sme spravili kopmromis ze bude mala, ale aspon s vacsinou co k tomu patri. Chcem krasne saty a vyzdobu saly, a chcem tam len najblizsiu rodinu a priatelov. Takze max 30 ludi. Len ma mrzi ze to nebude v kostole :o(. Al ako ratam, tak ratam, aj tak je to investicia okolo 100 000 tak ani neviem. Ale tuzim po krasnej svadbe hrozne....

izabelka333

a este som zabudla dodat samozrejme si zoberiem takeho ktory to bude moct aj uhradit tieto moje naroky pracujem na tom hihihihihi

izabelka333

ok tak ja by som chcela mat svadbu bud vonku alebo v nejakom kastieli pekne vsetko naáranzovane aj pri obrade kde sa bude sediet pekne kvety stuhy vsetko vycackane krasne ozdobene stoly pri hostine asi 6 chodov pestry program dobra hudba a vsetko by som to chcela aby to pripravila nejaka agentura samozrejme ja si to najskor overim aj jedla popredu otestovat , aj tortu zvlast velku krasnu vybrat aj kyticu , saty nejake nadherne super uces a make up , krasne spravene nechty a mohol by byt aj kociar ktory by ma tam priviezol lebo to zacina byt nudne s tymi autami a prijala by som aj nejaku znamu osobnost nech mi tam zaspieva ako prekvapko teda myslim zahranicnu lebo neviem ci by ma prekvapil slovensky alebo cesky interpret , a potom zo svadby by sa islo na svadobnu cestu niekde nakrasne miesto na seychely asi som narocna lol co ale co ved ja planujem len raz za zivot sa vydavat tak nech to stoji zato a kolko ludi no ale 30 mi uplne staci budu tam aj kamosi aj rodina tak takto si predstavujem svadbu