výtoky....čo s tým?

apolon

zuzi, u muzov vychadza z penisu taka priezracna tekutina, ked su vzruseni, ale zevraj obsahuje tato tekutina spermie, takze pozor. Zatial som to sam neskumal, ci sa da otehotniet z toho, ale radsej som sa nechal o tom poucit.

zuza

ahoj,pokial ide o zlazove zvlhcenie,tak je to v poriadku,tvoje telo ked je vzrusene,produkuje viac hormonov a tvoje zlazy zacnu produkovat .. neviem presne ako sa to nazyva,ale nieje to vytok.tym padom ked si vzrusena si vlhka sa tomu hovori..nie je to choroba,ani nic podobne pokial je to ked si vzrusena,tak isto aj muzi ked su vzruseny tak sa zvlhsuje u nich na penise ten otvor a vychadza od tial nieco podobne ako ked sem mi vzrusene,nieje to spermia ta nastava az ked vyvrcholia..no ale vratme sa k teme,vytok je to v tedy,ak ti z posvy vychadza nieco biele,moze to byt len take priesvitno biele,alebo aj biele.ked spozorujes nieco take mala by si ist s tym k doktorovy,mozes mat zapal,alebo nieco podobne,ale sprevadza sa s tym aj to,ze ta to svrbi,alebo mas bolesti.

wiera

no ja som vlhka len niekolko dni v mesiaci...nie nonstop a nie až tak že by mi pretekali cez gaťky...len troška...tak je to v pohode ak to chalanom nevadi...

apolon

kelly255, je to vsetko v psychike. Je pravda, ze nie som zena a tak neviem, ako sa citis, ked si vlhka (ako Ti to je prijemne/neprijemne), ale v podstate problem z toho robis Ty sama. Ber to viac uvolnene. Asi to nie je velmi prijemne, ked sa bojis, aby niekto zbadal, ze Ti cez nohavicky nieco premoka, tomu asi chapem. Tak nos vlozky (neviem ci to pomoze, to je len taky napad), aby ten vytok zadrzali a aby si sa citila v pohode, ze teraz Ti to len tak lahko cez gatky nepretecie. Lebo inak byt vlhkou je asi prijemne. Myslim si to. My chalani zasa mame nieco, comu sa hovori "kvapocky tuzby" a je to dost podobne. Aj ja ked som vzruseny, tak mi obcas ujdu tieto kvapocky do slipov a mam pocit vlhkosti, ale inak je pre mna prijemne byt vzruseny. Jednoducho zajdem na zachod a utriem si penis do toaletaku. Neviem ako Ti lepsie poradit, ale na tom, ze si vlhka, nie je nic zle. Musis sa s tym naucit zit a je na Tebe, ci z toho chces mat peklo alebo nie. Neber si to tak, podla mna vlhke zeny su straaasneee sexi. :))

wiera

no asi ja....ale tu apolon napisal že je to v pohode...tak si z toho nič nerobim...uvidim ked budem mať niekoho....

kelly255

No tak ja mam tiez prblems.az dva.vytok mam uz asi od svojich 11 rokov, mozno uz aj skorej.teraz mam 15, a stale ho mam.niektore dni vobec, ale dakedy dooost vela.a uz by som sa toho cela zbavit,ale pocula som ze niektore zeny ho jednoducho maju a nic s tym sa neda robit.a dalsi problem..ze som uz len pri malom vzrusenni strasne vlhka, a potom sa hambim pred chalanom,a nechcem aby mi tam siahal ked som taka vlhka..napriklad uz len pri bozkavani sa tak vzrusim, ze som straaaaasne vlhka..existuje este niekto ako ja????

apolon

To Ta obdivujem, ze to vydrzis. Myslim nemasturbovat aj ked si vlhka (ja tym chapem nadrzana). To ja by som nezvladal dlho tak vydrzat. Samozrejme, ze to nevadi, teda aspon mne by to nevadilo. Toto su veci, ktore kazdy posudzuje dost individualne a nemozem hovorit za vsetkych, ale ja by som bol este nadrzanejsi, keby moja partnerka bola hned vlhka, takze v mojom pripade by to bolo skor plus pre Teba. Nechystam sa Ta zbalit, len Ti uprimne odpovedam a dufam, ze Ti to pomohlo. Pa.

wiera

nepovedala som že to chalanom vadi.lebo som ho ete nemala...ale či by mu to vadilo...nemasturbujem a som vlhka...vadilo by to...????