CHLAPCI, MUZI NAPISTE NAZOR...

anabelka

ale najvacsia sranda je ze pre chlapov su prirodzene tie co su v playboy lol lebo tie ani nie su namalovane ze lo l tie su tak upravene ze to vyzera prirodzene aj krasna tvar aj velke kozy takze toto je prirodzenost lol ale nic proti tomu veru aj ja by som chcela mat take prsia tvar mam aj krajsiu ako tie zenske

geco

Nemysli si,ze kazdy ma len cely den na praci obzerat si pekne baby..ano, pokial sa na mna pozrie aj ona, tak v pohladoch pokracujem, ale ked vytoci hlavu, tak spravim to iste...nikdy vsak nepozeram za babou tak, aby to bolo len z jednej strany, pretoze to je potom pchanie do zadku :)

6cvoki9

no jemne upravena ano ale zbytočne moc ako barbi skôr odpudzuje bo si aj ničiš pleť a je to zbytočne ja cem vidieť ako vyzera bez toho bo sa cely život nebude malovať jak herečka s kg make-upu na pleti

kiki

nie som sice chlap ale kazdopadne aj ked ti chlapy povedia ze nemaju radi vymalovane zeny neznamena to ze sa vobec neupravis, len sa pekne staraj o plet, vlasy, a pouzij aspon rychle malovanie teda puder a spiralu, pripadne aj makeup aspon ked to chces vylepsit.Chlapi vacsinou takyto lahky makeup hodnotia ako ze vyzeras dobre lebo si prirodzene krasna a vobec si nevsimnu ze k tej prirodzenej krase si si trosku dopomohla.

asi tak

mne sa vobec nepaci ked ma baba vela mejkapu a vseliakych tych hovadim vsetko treba robit z mierou menej je niekedy viac mna osobne to priam odpudzuje ked ma baba toho vela