Zinc for acne

maro

no bohužiaľ je, je to antibiotikum, takže musí byť... vyžiadaj si od svojej kožnej alebo aj od obyčajnej možno. veľa šťastia. a ešte by som odporučal používať nejaký dobrý píling tváre. ja som mesiace chodieval ku kozmetičke, síce to bolo super ale dosť nákladné, takže ak nie si jedna z tých šťastnejších, stačí aj dobrý krém na píling. a potom natrieť masťou... a takisto dobrý pitný režim je dobrý na pleť, 2 l. čistej nebubl. vody denne. Ahoj

marienkooo

slečna vrelo odporučam masť isotrexin, zinkovú masť na ktorú sa pýtaš som používal dlho, ale ked som ju vysadil a začal používať isotrexin, akné bolo preč. len toľko...

peaty

No ved uvidime po case, co to vlastne spravi...
Ja len viem, ze som mal v tele nedostatok zinku a telo mi to zacinalo davat na javo (biele ciarky na nechtoch)...

RNG

To ti neviem predpovedat, dufam ze za mesiac az dva byto malo byt vidiet.
Ale cistenie tela je dlhodoby proces, presne tak, ako si dlhodobo telo zamorujeme.
Aj ked mas menej vyluckov seba(sebum sa vylucuje vo velkych kvantitach kvoli dehydrotestosteronu, ktory sa da potlacit zinkom),neznamena, ze telo nie je stale este plne vselicoho, co sa snazi vyhodit.
Ocakavaj len zlepsenie, nie zazrak.
Zinok okrem toho je potrebny na hromadu funkcii v tele, takze by si ho mal kazdy doplnovat, kedze v polnohodpodarskych produktoch je ho dnes primalo(intenzivne polnohospodarstvo vycerpa podu a zatial sa stopove prvky do pody nepridavaju v umelych hnojivach)

RNG

kata.machu@szm.sk, to je jej osobny mail, pokial nebude zavedena nova linka, pevny telefon s odkazovacom a pocitacove linky.
Sam nechapem, preco to tak dlho trva.

peaty

RNG: Nehnevaj sa, ale keby tam vsetky udaje boli, tak sem nepisem... Je tam prakticky len to telefonne cislo. Ale mail je v tomto pripade lepsi, lebo nazov ulice a meno je lepsie ked sa napise, ako keby sa to malo skomolit zlym porozumenim, chapeme sa? Ved hadam mate nejaku mailovu adresu...

RNG

Vsetky udaje su na nete, klikni na ne.
Zatial objednavaj u konatelky-mas tam jej cislo-mobil, pokial nezavedu pevne linky s odkazovacmi.
Moj ciel bol doniest kvalitne doplnky za najnizsie mozne ceny.To sa da nakupovanim priamo od vyrobcov, bez pouzivania distributorov.
Ciel lekarni je zarobit.Nie predavat co najlacnejsie. Preto ten rozdiel v cenach.