Suché vlasy :(

ashanti

ak ti mozem odporucit tak si daj podstrihnut konceky aspon o 5 cm a pouzivaj masky na vlasy urcene na tvoj typ vlasov. obcas si urob kuru z olivoveho oleja-vlasy ostanu krasne leskle a vyzivene

lilotka

A nemáš byť po kom kučeravá? Ja som mala podobný problém, potom som začala používať prípravky na kučeravé vlasy a prešli 2 roky a na hlave mám samú kučeru. A mávala som rovné vlasy.

tesorino

olivovy olej dat na vlasy, dat si kupaciu igelitovu ciapku a nahriat fenom, vtedy to vraj najviac zabera a nechat co najdlhsie na vlasoch, ja to mam niekedy aj hodinu a potom si ich umyjem.

lenočka1@

No ale ak by som sa mala ostrihat tak by to muselo íst nakratko :(mam ich len strašne suché také bez lesku...používala som olivový olej to mi trosku pomohlo ale aj tak to neni to čo chcem, no a ked začne pršat to sa radšej ani nevyjadrujem ;(

Slaninnka

Inak tie lamave konceky a to ze mi nerasti vlasy som mala aj ja pred polrokom a tiez som skusala nemozne a vsetko len tak na oko pomahalo,ale najlepsie a anajlacnejsie je iba jedno riesenie-dat si ostrihat konceky,ja som sa toho bala,ale vlasky mi okamzite dorastli a boli viditelne lesklejsie a zdravsie.Takto sa tie vlasy velmi neupravia a viac ich uz trapis ako im pomahas,co je poskodene to uz nezachranis a to poskodenie sa bude iba dalej rozsirovat.

mimaa44

ahojte ja mam presne taky isty problem ,konceky mam suche a lamu sa mi a potom akoby mi ani nerastli vlasy.Pouzivam serum z Avonu na suche koncek y a dost pomaha.Tiez olivovy olej,Gliss kur oil nutitive