Akú špirálu na oči používať

Ve

Kupila som si od maybelline tú novinku, one by one, OMYL, po pár dnoch som ju vyhodila, proste strašná bieda...

veľké sklamanie

samantha14

ako kozmetička viem, že eed si ideš kupovat spiralu tak sa riad podla seba, podla svojich rias nie každemu je dobra napriklad taka spirala ako tebe takže si kup taku ako vyhovuje tebe.. možno to bude 3eurova spirala ale na tebe bude vyzerat pekne a možno 15eurova .. a opacne.. ak mas dlhe riasy kup si nejku zhustujucu a ak mas huste tak predlzujucu lebo inak by ti zlepovala.

zajtra

prostne naj naj je milionovi efekt a je zaradena medzi najlepšich 10 riaseniek na svete vyskusajte VOLUME MILLION LASHES (milionovi efekt) pisala mata

cicicicici

slniecko to vazne? a skusala si aj lancome hypnose? bo tu som si cela kupit,,a lutujem ze som si ju nekupila,,bo diorshow je o nicom

slnienko

Najlepsia spirala aku som doteraz mala je Lancome L extreme. Predtym som si myslela ze naj je max factor 2000 calories ale ta lancome je uplne Numeber 1. mam ju uz pol roka a vobec nevyschyna, nerobi hrudky a riasy su po nej ako keby som ich mala umele.

jujda

a mam aj viacej fotiek,,kde nie su zlepene,,ale do kelu aj s tym pokecom,,proste tie fotky tam nexcu ist,,,ak cete tak skor na mail,,ale tak radej kaslite na to..kupte si radej MF tu max,,,kazdy tuto maskaru xvali,,ale este skusim lancome,,no som zvedava co to spravi...viete radej neverte spiralam,,tym drahsim,,,a s tou miss sporty som to trochu prehnala,,ta jasne ze nespravi taky efekt ako diorshow,,ale zas ta diorshow,,,taky to