Akú špirálu na oči používať

Lucinka33

mirka, no chcela som ju kupit, ale kamoska, ktora pouziva kliestiky na mihalnice ako aj ja, tu Power Curl ma a vraj vobec nedrzi vytocenie kliestikmi, tak som ju nekupovala, pretoze by bola pre mna zbytocna.
Inak mala si spiraly Lancome alebo Clinique? Su za dobre ceny na mimiaukciach, len neviem ake su.

mirka 23

No a ešte musím pripomenúť, že som si najprv kúpila tú maskaru vo Fann za 460, o týždeň neskôr ju už mali za 400 a hneď nato som ju našla za 250, tak som ju kúpila sesterke na vianoce.
Lucinka, ty si si nekúpila tú z Oriflame?

mirka 23

No ja som kúpila tiež minulý týždeň:), nevšimla som si, že sú tam zas. Tak si kúpte kto chcete, je to super cena, len to sa treba zaregistrovať a počkať asi 3 dni na kód, ktorý príde poštou.

mirka 23

cici a aký si mala doteraz, to ty si mala tie neznačkové?
Akú máš pleť (problémovú - potrebuješ viac zakryť, alebo peknú - chceš zjednotiť tón pleti) a koľko si ochotná dať za make up?

Lucinka33

Mirka, aj ja som kupila na aukre, s postovnym ma vysla len 284 SK :D Mam rada tie stranky. Ale maju ju aj teraz, kuknite na www.aukro.sk

mirka 23

laurika, minule som kúpila masterpiece Max z netu, z aukcií za 250 + poštovné 30, ale už ju nemajú treba sledovať aukcie kozmetiky na www.aukro.sk alebo -odkaz odstránený-
Ale teraz tam Masterpiece Max nie je, pred dvoma týždňami mal ujo dokonca 4 kusky.

musska

ja mam od maybelline collosal volume express ci nejak tak sa vola...a je fantasticka :)hruba husta kefka a ked si date jednu vrstvu, to ako keby ste dali z inej aj tri :) stoji okolo 300sk

cicicicici

mno tak tak mirka 23,,,avon bleeee...aj mne by donicil plet keby som neprestala..a aky make up pouzivas??? bo ja stale neviem aky si kupit