Bolest laveho semennika!

Príspevok v téme: Bolest laveho semennika!
wifon

Zdravim Vas v poslednej dobe ma velmi zvlastnym sposobom pobolieva lavy semenik!Je to dost zvlastna bolest akoby mi nan stale nieco tlacilo!Prechadza to akoby semenovodom az k podbrusku!Velmi neprijemne!A navyse som si odvtedy vsimol ze mam zltkasty az priesvitny (niekedy dokonca len priesvitny ejakulat!)Neviete nahodou cim to moze byt?Ci je to nieco vazne? :(

hoodwygen

mega hovadsky ma bolii lave vajce zacelo to po vrelej sprche boliito ako keby ma non stop niekto stal pali to pri stani moze to bit len prinujene ? 4 hod som sedel s prekrizenoulavou nohouu cez pravuu ako baby sedia abi im nevidelo pukanu povecte ze je len pripucene a nie ze mam rakovinu vajca

damme

caves
ja mam tiez nejako viac zil v pravom semenniku...a ked si ho tak hmatam..tak to aj trochu boli..ale inac pri chodeni, behani a inych cinostiach nie.
asi pred 2 rokmi som bol u urologa..ale nie s tymto problemom..inym:D....pozeral mi aj semenniky....ale nic na to nepovedal...hmmm

michael77

fuuha ja to mam asi tiez presne ten isty problem ale na pravom nie na lavom a ta operacia o co islo a co si potom nemohol robit po operacii hmm..? dik za odpoved

toska

nieco dost podobne som mal ja. akurat som po operacii. Islo totizto o to ze som mal okolo laveho semenika premnosene vyzivovacie zilky, ktore mi v konecnom dosledku priskrcovali semenovod. Ako mi povedal doktor: nieje to vazne ale casom sa ti moze semenik zmensovat a znefunkcniet. Neviem ci je to tvoj problem, ale urcite chod k urologovy.