Ten hrozny Ischias

Príspevok v téme: Ten hrozny Ischias
nezabudka

Prosímvás, má niekto skúsenosť ako sa zbaviť tej hroznej bolesti ischiatického nervu? trvá to už 10 mesiacov, bolí len ľavé lýtko vždy pri pohybe. Môžem prejsť max. 200 metrov, potom sa to už nedá vydržať. K lekárom som už prestala chodiť, bola som už u 10tich a nič. Vyskúšala som klasické lieky, infúzie, rehabilitácie, akupunktúru, liečiteľa, ozónterapiu, chiropraktika a nič.. V dôsledku bolestí sa pohybujem minimálne. Mám len 28 rokov. Vedel by mi niekto poradiť?

lea

na akupunkture som bola asi 15x za sebou, pani doktorka sa velmi snazila mi pomoct, zial nezabralo. a pritom v minulosti, pri inom vaznom probleme to zabralo okamzite.

RNG

Je plno miest na kvalitne rybacie oleje, Ja mam v predajniach tiez nejake, aj Max EPA, kvalita GMP, zaruka spravneho obsahu.

nezabudka

dakujem, tak skusim ten MaxEPA. ale kde ho mozem zohnat? som v Nemecku. ale mozem si ho nechat kupit v Bratislave. kde?

RNG

EPA a DHA sa nachadzaju len v riasach a morskych produktoch vo vacsich mnozstvach.
Poranenie nervov z akehokolvek dovodu vyzaduje tieto latky na vyhojenie poskodenej nervovej izolacie(nervovy obal=myelin)
Rybacie oleje su zarove protizapalove, zrieduju krv na lepsiu cirkulaciu a poskytuju materialy aj na ine organy, hlavne mozog.Tiez vitaminy A a D.

Vegetarianstvo s pridavkom ryb, vajec a syrov je OK, bez nich to je dlhodobo otazne...

nezabudka

Dakujem RNG, ale u mna je to skor mechanickeho povodu - extruzia platnicky, myslis ze ten rybaci olej aj tak pomoze? myslis, ze tento problem ma suvis s tym, ze som uz 13 rokov vegetarianka s minimom zivocisnych vyrobkov?

RNG

3x3 az6 gramov rybacieho oleja, najlepsie obohateneho,ako napriklad Max EPA.
Pomohlo to viacerym z mojich starsich kamaratov, ktory mali nervove bolesti rozneho povodu.
Kedze na hojenie nervov je potrebne v nasej potrave zriedka sa nachadzajuce oleje EPA a hlavne DHA,ktore si nevieme vyrobit, treba siahnut na doplnok, kde sa nachadzaju v znacnom mnozstve-rybaci olej alebo este lepsie obohateny rybaci koncentrat.
Nervove bolesti su obvykle sposobene virusami napadajucimi nervovu sustavu(herpesy, Epstein Barr virus a ine).
Pomocne su aj rozne antiviralne, pozri na ine temy na virusy(hpv, herpes...)