Ktorá špirála je najlepšia?

mija223

Určite žltá Maybelline the colossal volume expres...prvýkrát ked som si ju dala mi kamoška povedala že mám po nej velmi dobré mihalnice...kozmetička sa ma pýtala či mám umele mihalnice a viac ludí mi povedalo že mám krásne riasy... =)

mia134

Alverde, dvojfazova, zahustuje , predlzuje, rychlo schne, nelepi a je prirodna. Aj pre cocky vhodna. Nic lepsie som nemala. A nevysycha, funguje mi aj 10 mesiacov jedna. Uz 3 roky na nej ficim.
A stoji nieco cez 3 ecka.

spiralka/

Tak ja som si kupila najnovsie,moju najlacnejsiu spiralku v mojom zivote :P. Miss Sporty ta zelena studio lash,uzasne nieco,ako krasne zvyrazni a predlzi,na objem moc nieje ale inak skvele,ale chcem sa spytat,tych co s nou maju skusenosti.Sa mi zda ze nejak dlho zasycha,druha vrstva nechyta na druhu,az kym pockam takych 5minu minimalne.Ci aj u vas,je to take cudne?...A co poviete na Elite Lashes od Dermacolu,ci define a lash?

ekusiiik

Maybelline the colossal volum'express
nemám ju,ale keď ma ňou vizážistka líčila,bolo to neskutočné fakt - stačila 1 vrstva a riasy vyzerali ako umelé

sibalka:))

z drahsich Collistar Ignito ci ako sa to vola, z lacnejsich Miss Sporty Studio lash ruzova... len oni su dost vyrazne

nathalie777

babyyy, poraďte nejakúú dobrúúú, ktoráá je extra čierna, ale nezlepuje... ja mám dlhé mihálnice a veľmi tmavé a klasické mi vôbec nezvýraznia... ďakujem :)