Ktorá špirála je najlepšia?

hraskluca

moja uplne top spirala je urcite max factor false lash effect....neuveritelne predlzi zahusti,zvyrazni...i ked mam dost dlhe a huste mihalnice...ale ked som si dala ju tak sa mi az obocia dotykali :D ale nevyhoda bola ze po takych 4hodinach som citila ze mam tazke oci...a velmi mi aj drazdila mihalnice zacali mi padat...tak som presla na loreal telescopic a neviem si vynachvalit....pre hustejsie mihlanice ako stvorena..krasne predlzi...a hlavne nezatazuje mam pocit ako by som nic na mihalniciach ani nemala...z lacnejsich variant som siahla po maybelline pulse perfect...kedze sa mi zda ze je to pokracovatelka define a lash...vyskusala som ...na tie vibracie sa da zvyknut :D..a som tiez spokojna...predlzi zahusti a najma zvyrazni...a pritom nieje draha :))....mam skusenosti aj so spiralami z avonu a oriflame ale nula bodov ani jedna mi nesadla

papaja

takze recenzia na YSL:

fakt sa oplatilo trochu zainvestovat,zatial najlepsia spirala aku som kedy mala a aj krasne vonia a ma pekny dizajn

gloss

prišla mi SuperShock a teda nie som vobec nadšená :( čo mi vadí najviac tak že mi zlepuje riasy pri žmurkaní a ani nepredlžuje som sklamaná :( jedine čo je na nej dobré-zvýraznuje takže ja osobne ostávam pri S-he stylezone xxl volume v červenom plamienkovom balení-super predlži, zvýrazní, nezlepuje dobre sa večer umýva aj čistou vodou a stojí pár € :) idem si kupiť tretie balenie :)

bbbu

ja som vyskusala uz uplne vsetko ale najlepsia na svete je spirala od dior diorshow.ma perfektnu kefku, dlho vydrzi, vobec neopadava.pre mna spiarala nr. 1!!sice draha ale raz za cas sa da kupit..aj vodeodolna je dobra na leto a co je super lahko sa mi odlicuje s 2zlozkovym odlicovacom garnier.baby fakt ak na to mate skuste!!!neobanujete!!mala som aj YSL aj lancome ale toto je fakt pecka!!!!z tych lacnejsich mam rada 2 zlozkove loreal..