Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá špirála je najlepšia?

ja:)

Tak ja už som vyskúšala veľmi veľa špirál, aj drogérkových a aj značkových, ale teraz som si na odporúčania z netu kúpila úplne lacnú z DM od essence - v takom čierno-ružovom obale za asi 2.60 eura, a poviem vám, je ÚŽASNÁ! Určite ju vyskúšajte, 3 eura nie sú veľa aj keď vám nesadne.
Už som ju odporučila aj kamoškám a všetky spokojné:-)
Ale inak mám rada aj od Loreal - lash architect, v takom sivo-striebornom obale.
Ale tú od essence určite vyskušajte.
Pekny dnik:-)

papaja

tak som to tu vyplusovala :)
inak ten avon supershock neviem preco,niekedy mi nechyti a inokedy ako napr dnes uplne super mihalnice :))

gloss

ja tento týždeň očakávam od Avon Super shock potom poreferujem :) dosť som na nu zvedavá nakoľko som prevažne čítala len dobré referencie :)

Michala11111

no ja už asi 4 roky používam rimmel volu flash (neviem ako sa to presne píše) a som s nou maximálne spokojná lebo za ten čas som vyskúšala aj iné ale nijaká nebola tak dobrá ako táto

jajkafr

nechápem prečo tu ktosi dáva k príspevkom mínuská.... veď každá ktorá tu prispela napísala svoj názor na to akú špirálu používa a s ktorou je spokojná alebo nie... radšej keby si napísala svoj názor a nie tak primitívne označila príspevky ako nevhodné...