Ako robit fajku?-sex

xxxa

kocka to chalani "očakávajú" stále asi :D ale asi sa im to páči, keď chytajú kozy a všetko kolo toho, lebo mne ich chytajú asi vždy ...a všetko kolo toho :D

xxxa

ja mám skúsenosti (neviem prečo) ale chalanom sa páči keď ho dám do úst celého. Ale fakt je, že tá grcka sa pritrafí sakra :D no jo, a bez zubov, to im vadí. Alebo je trapas (pre chalana samozrejme!) keď nie je vyholený a baba ho škubne fuj (to je od kamarátky, ja by som neoholeného fajčiť určite nefajčila)

med

hmm tak ja som myslela ze hej....:D tak pardon za blby prispevok a dakujem za radu:)....ale aj tak to im nevadi ked to je v ustach len tak na zaciatku??

zuzka_

med ahaaa a ty to chces dat hned po prvy krat do ust a ty sa chces asi dogrckat ze jo?? ved normalne chyt ho pri koreni rukou a asi polku daj do ust a rob to navzajom a potom mozes skusat aj pomali cely do ust ale pomali lebo ta moze zacat pekne napinat...:))

med

ale ako to robit sucasne aj s rukou??ved to je tam na to miest?:D...nebudem si navzajom zavadzat???ved ked to dam cele do ust tak co mam robit s rukou...??:)

myrooon

to je ta najlahsia vec :D zuby sa nesmu pouzivat lebo to strasne boli,pouziva sa hlavne jazyk,ktory olizuje zalud,podla moznosti v pravidelnych intervaloch :D prida sa ruka hore-dole,a sem tam sa perami prisat a jemne cuckat...do minuty hotovo pri tomto :D na konci rukou zrychlit na dost vysoku frekvenciu=rychlejsie hore-dole a sat trocha silnejsie a jazykom tiez zrychlit..ale ZUBY FAKT NEPOUZIVAT..videi je plny internet sak chod na -odkaz odstránený- tam si najdes setko..dakujem za pozornost..dofajcenia :D

asdfjklô

skuste pri tom parkrat za sebou aj jeho penis vcucnut do seba, ako ked robite s perami "rybu". ten moj z toho nechape...