Sex v aute?

sedmikraska

vy co sexujete v aute, mate spolocne byvanie? My sme sa k tomu nejak nikdy nedostali, vzdy totiz boli nejake lepsie miesta

richia

sex v aute? super... na zadnom sedadle...
a musim sa priznat ze az tam som prvykrat spoznala co je orgazmus...
neuveritelne a zaroven vzrusujuce, maly priestor robi svoje. ked je vonku burka, hraje radio a ty si v objati a citis partnera... jaj

lienka25

ja odporucam milovanie na zapnutej pracke :-)to fakt stoji za to :-)) ale ani v aute to nie je najhorsie, az na to, ze clovek nema vela priestoru.. :-)

martina11111

Auto nie je zle raz za cas, ale moc to nepreferujem. Podla mna, kto ma moznost, takt sa miluje radsej doma, kde je viac miesta a moznosti. Prietel ma tiez Jeepa, ale neni moc prijemne, ked sa Vam kozene sedadlo lepi o spotene telo. Ak uz priahnete po vzruseni, odporucam niekde na jazere, brana bytovky, pivnica, garaz, balkon,.. Je to viac vzrusujucejsie a pohodlnejsie.

14katka141

ahojky. Ja ti poviem tak našla som si priateľa a stretavali sme sa 1 deň a potom další a další...na piaty deň už z toho bol pomaly aj sex. Deň po toms me sa stretli a išli sme sa zašiť niekam aby nás nikto nevyrušoval ale to bolo parádka troška ztiesnené pristory ale super.Bolo to pobobne ako v Titanicu že když sem plácla na okno tak ostala len moja ruka....Hrala nám pri tom hudba.A bolo to pekne.Možno aj preto že obidvaja sme nemali 5 mesiacov sex.Hlavne treba nájsť miesto kde fakt nikto nechodí.

tinulka

sex v aute?supeeeeeeeeeeeeeeeer....s priatelom sexujeme najcastejsie v aute lebo je to brutal vzrusujuce, dokazem sa spravit aj do minuty:)fakt!....predstava toho, že by nas mohol niekto nachytat je pre mna tak vzrusujuce ze "dovidenia" :) vrelo odporuuuuuuuuuuuuuuuuucam...cmuciky vsetkym

bubina

my to robime len v aute,inde nemame ani možnosť,no je to fakt vzruso,hlavne ked vas niekto pri tom prichytí,napr. u nas to bol dedo na prechadzke.....
to na prednom sedadle určite v najblizsom case vyskúsame....:))