Sex v aute?

moisha

no je to vzrušo, keď zaparkuješ niekde v lese, alebo na poli... keď sú sklá od vzdychov celé zahmlené, ale na zadnom sedadle je to asi najlepšie...

hellfire

Ja s priatelkou to tiez casto robievame v aute a je to paraaada. Strasne sa nam to paci obidvom. Super vzrusujuce. Pre tych co to este len idu skusat doporucujem uvolnit rucnu brzdu, lebo pri opakovanych vybraciach sa moze oslabyt jej ucinok. A inak najlepsie je to asi na zadnom sedadle. Ale aj na sedadle spolujazdca je to pecka :)) Zena nohy na palubovku a muz medzi nimi. Fasa vec

rendynka

aj my ste to robievali v aute....pohodka, aj ked stiesnene podmienky ale osviezenie vztahu. Nejake ine miesto ako postielka. Aj ked ja sa rada milujem v posteli alebo hocikde inde doma. A doporucujem kuchynsku linku:))))

angeles

ja mam strasne rada sex v aute...ale to auto musi byt velke...moj priatela ma dzip takze to zvladame dobre :-))) je to velmi vzrusujuce a okoreni to vztah...doporucujem

sedmikraska

v aute nie- mali sme male auticko, teraz mame velke, ale neni cas :(, ale na aute ano- na kamaratovom- nase by sme si nechceli poprehybat :)

zuzike

neda sa to porovnat so sexom na vacsom priestranstve...ale je to super..ked si s clovekom ktoreho milujes ..a uspokojite sa obaja...neboj sa nicoho ..hlavne sebavedomie ..:D