Co na porovitu plet?

moj_nazor

ja som mala tiez dost rozsirene pory, ale kupila som si Vichy krem - NormaDerm, je tu myslim niekde o tom aj diskusia, mne fakt zabral, zmizli mi cierne bodky, prestali sa mi tvorit milie, pory sa uplne zmensili a nemam uz mastnu plet, skor normalnu. Ale pouzivam len ten nocny-taky zeleny NormaDerm Nuit - vecer a rano pouzivam klasicku Niveu, nechcela som to kombinovat aj s dennym NormaDerm,az zasa nemam moc vysusenu plet.. Neviem, je to draha investicia (ja som ho zohnala lacnejsie v aukcii), ale u mna zatial jediny kremik, po ktorom fakt vidim ocakavane vysledky. Je ho malo - 50ml a cena okolo 17eur, ale pouzivam ho 3tyzdne a minula som minimum, myslim, ze mi vydrzi este tak 2mesiace :)) fakt ho staci malo, ma zvlastnu konzistenciu..

No a ak chcete skor len nieco proti upchavaniu porov, tak na to mi vyborne pomahal Clearasil, priatel mi doniesol celu radu z Nemecka a to mi fakt zabralo, ako po cisteni u kozmeticky, ale ked mi dosiel, stare problemy sa vratili a tu som to zohnat nevedela :( ale ten vichy fakt chvalim :)

LUBINKA30

Ahojte, ja som chemicky peeling zatial absolvovala 4 krat, v kombinacii a cistenim a masazami, ale mam popcit, ze vidim zmeny k lepsiemu. Aj okolie si vsimlo,ze plet mam akoby jasnejsiu a kvalitnejsiu. Po peelingu mam krem od kozmeticky a inak pouzivam yves rocher/neviem ci som to spravne napisala/, zelenu sadu.

Tibianaaa

kolegyna vyskusala chemicky, nezabral!!! A netrapte sa aj ja ich mam rozsirene :) co narobime :) pocula som, ze su viditelnejsie po poziti alkoholu a pri nedostatku spanku..

janaaaaa

krem na ruky je dobry na rozsirene pory??? by som povedala ze taketo mastne kremy este viac zmastuju a upchavaju pory ako ich cistia a stahuju

jianka

Neviem ci chemicky peeling, ale ja som chodila na laser, a ten pomohol, ale vsetko musis opakovat po case, vlastne si to musis udrziavat sustavne.Teraz idem tak raz za rok a je to ok. Zbavila som sa akne po 10rokoch konecne. Som happy :)))

alexa29

ja som sa uz na túto temu tolkokrát pýtala, že sa mi zdá , ze sme asi jediné s veľkými pórmi, lebo nikto ti neodpovie, no aj mne kožná núkala chem.peeling, no asi to skúsim, ale že vraj to mas pokoj len na 3mesiace.