Nechali (by) ste sa oholit priatelom?

vierka

Ajojte. No jasne,ze by som sa nechala, vsak to aj robime stim mojim. Ja sa kupem,on si klakne kumne,alebo je somnkou vo vani a holime a vsade. Je to prijemne a aj usetris si ty cas.

macik

Mna moj partner holieval pravidelne a musim povedat, ze ma vzdy oholil lepsie, ako ja sama! Chlapi v tom skratka maju lepsi cvik a vedie, kde treba pokozku napnut, kde uvolnit....(z holenia tvare). A nielen, ze ma lepsie oholil, nikdy ma ani neporezal (narozdiel odo mna). Takze vrelo odporucam. :-)

maros

svoju uz teraz manzelku holim pravidelne ja a je to uplne v pohode, mozes mu verit, ze sa bude maximalne snazit aby ta neporezal. A ja to takto aj vacsia zabava a vacsinou konci taketo holenie krasnym milovanim :-)

Slaninnka

Ja som sa nechala tiez na to nahovorit a priatel holil mna a rovnako aj ja jeho a bolo to maximalne v pohode aj ked prvykrat troska zvlastne...treba mu verit a maximalne sa moze stat ze ta poreze,ale tak potom si mozes aspon vychutnavat jeho starostlivost,a jedno porezanie nic nieje.

stanley3

NO JA BY SOM TO AJ VYSKUSAL,ALE NECHEL BY SOM SA PRIPRAVIT O PEKNY VECER,KEBY SA MI NAHODOU SMYKLA RUKA...
NECHAM TO RADSEJ NA NU.

D_nika

a mozno mam zvlastnu otazku, ale nebali ste sa, ze vas pritom poreze, alebo ze proste vas nejako mykne a nejako to skonci viac krvavo ako inokedy??