Ako zacat od znovu?

Príspevok v téme: Ako zacat od znovu?
robo:)))))

Ahojte, prosim vas, neviem ci je toto diskusia akurat na tento problem, ale trapi ma problem, s ktorym nemam vobec ziadne skusenosti. Skuste prosim poradit. Ide o to, v zivote som sa nesklamal, co sa lasky tyka. Vzdy som vsetko lahko prekusol, az teraz. Vo februari skoncil vstah, ktory som ukoncil z vlastnej iniciativy. A vsak po mesiaci ma to zacalo neskutocne trapit a chcel som vsetko vratit do povodneho stavu. Uvedomujem si ze som spravil chybu, aj som vsetko doticnej vysvetlil, ospravedlnil sa jednoducho som spravil vsetko pre to aby mi dokazala odpustit. Nebola v tom ziadna nevera, nic, len som sa zlakol zavazkov a potreboval som si byt isty ze ona je ta prava s ktorou chcem zostarnut. Problem je v tom, ze uz neexistuje cesta nazad, ale mna to aj po pol roku stale trapi. Nemozem na to ani pomysliet, lebo stracam energiu do dalsich dni. Skusal som nadviazat aj ine vstahy, ale jednoducho to nejde, stale na nu musim mysliet, vsetko mi ju pripomina. Prosim vas neviete mi poradit ako to dostat z hlavy? Viem ze na tomto svete nie som sam kto sa spalil, len ja neviem ako to prekonat. Myslite ze pomoze psycholog? Prosim ako dalej? Dakujem

robo:)))))

Zlata SHAKTI, nevravim ze mas pravdu, ja si uvedomujem ze som to posral. Uvedomujem si aj to ze uz v zivote nic tak neposerem. Nic co som v zivote spravil nelutujem, az na toto. Ale na margo tych bojkov. Keby ste vy brali nieco v klidku, netlacili hned vsetko do manzelstiev, spolocnych byvani, tak by sme sa mozno nebali. Kazdy sa zlakne ked sa ho niekto snazi nasilu dotlacit do niecoho, o com nieje na 100% presvedceny. Ja sa vstahu nebojim, nemam s tym ziadny problem, ale mam problem s donucovanim, pokial ma niekto do niecoho nuti, nechcem to. Kazdy musi chcet vstah sam, neda sa to riesit na silu. A v tom vy robite vela krat chybu. Aj ona ju spravila, ale uvedomil som si ze chcem ist do toho, bohuzial uz bolo neskoro. A tym pocitom viny mas pravdu, ani citim sa zle, ale nie kvoli sebe, ale kvoli nej. Ublizil som jej a to ma zoziera. Rozdiel vsak je v tom, ze ja to uz nechcem vratit, ja na to chcem zabudnut. Vzdy som jej rad pomohol, aj teraz keby zavolala ze potrebuje nieco, nevaham ani minutu. Ale ako vravim, asi sme spolu nemali zostarnut ked to takto dopadlo. Ja uz viem, kde som spravil chyby a dakujem za tuto skusenost, lebo uz sa nikdy rovnakych chyb nedopustim. Akurat musim zabudnut, co uz nie je take jednoduche ale to pride:)) teda dufam...

SHAKTI

inuška niekedy ti ani cas nepomoze..
robo,vies co v zivote nepochopim??? preco sa vy chlapi hrniete do vztahov,ked ste obycajni bojkovia a bojite sa zavazkov!
Ach ano,vy ste velki frajeri,milujete svoju slobodu..a pri tom nehladite na to ako niekomu ublizite...
neprekonas to,pretoze mas v sebe hlboko zakoreneny pocit viny...jednoducho si to posral chlapce,spat to vratit nejde ale je na tebe ci sa z toho poucis,pre dalsi vztah. Ked si nie si isty sam sebou,tym cim naozaj chces,nezacinaj vztah,ked na to jednoducho nemas.Zlakol si sa,lebo do vtedy si bol nauceny iba brat a zrazu tu bol niekto,a musel si aj davat,no nebol si ochotny nicoho z toho svojho zlateho sveta sa vzdat,pre niekoho...