aky je vas nazor ?

Príspevok v téme: aky je vas nazor ?
peťa

Niekedy sa mi stava, ze mi hrdlo dokonca i jazyk strpnu, akokeby som mala zvracat, pricom mi od zaludka nie je zle. A pocitujem akysi tlak v hrdle (moze to byt stekajucimi hlienami? ) Tiez mam pocit, ze moj jazyk je "akysi" tazky ... mozu byt toto priznaky ochorenia stitnej zlazy ? Nikdy predtym som taketo problemy nemala.. Zacalo sa to koncom zimy, kedy som sa liecila na helicobacter pylori. Dakujem vsetkym za nazor i za rady.

dada

Lekárka mi to vysvetlila tak, že záleží, koľko práve tých alergénnych látok telo obsahuje. Niekedy sa mi to prejaví do 10 min., niekedy do hodiny, a niekedy na ďalší deň. Väčšinou mi to začína dráždením na kašel.

dada

Mlieko a výrobky, vaječný bielok, kapusta, citrusové plody, cibuľa, cesnak, arašidy. Tieto sú u mňa na prvom mieste

dada

Ja mám potravinovú alergiu. A keď zjem niečo čo nemám, tak mám takéto pocity. Niekedy nemáš pocit, že sa ti ťažko dýcha?

peťa

na internete som hladala priznaky refluxu, ale ja nemam ziadne palenie zahy, ani sa mi jedlo nevracia spat do ust, ani trpkost v ustach nemam ...