potrebujem rychlo pomov....prosim...a dakujem

Príspevok v téme: potrebujem rychlo pomov....prosim...a dakujem
katica

otazky: ako sa da zistit ked ma niekto problemy s oblickamy? alebo zapal mocob´vych ciest? a ked pritom aj menstruacia je nepravidelna v poslednej dobe? a bolesti ... mozno oblicky, mozno vajecniky, neviem to posudit.... dakujem.... a mam 19 rokov, pohl.styk som mala asi pred rokom...naposledy... a stale potrebujem ist v noci sa vycikat, aj ked nepijem tak vela... dakujem....

me

agina, no neviem, ci vsetci mavaju pri zapale mocovych ciest "sakra" bolesti... alebo len ja som vynimka... Zapal som uz mala 3x, z toho 2x som ani nevedela, ze mi nieco je, az rozbor mocu ukazal... A raz to fakt boli "sakra" bolesti :) ani sadnut som si nemohla

mariajane

ahoooj ja mam tie iste problemy uz niekolko rokov a nakoniec som skoncila v nemocnici:DDDchod radsej k doktori za to predsa nic nedas a mozes sa rychlo uzdravit:DDD

agina

Pri zapale mocovych ciest alebo mechura, by si mala sakra velke bolesti, palilo by ta to pri moceni, ak by islo aj o zapal, objavila by sa ti krv v moci, moc by mal zvlastnu farbu.

mamca

Problémy s obličkami sa niekedy prejavujú zavodnením(mierne opuchy),bolesťami v bedernej časti chrbtice,nezodpovedajúcim množstvom moču oproti množstvu vypitých tekutín.. Zápal močových ciest-bolesti pri močení,môže byť aj neakútny,spôsobujúci oslabenie močového mechúra-častejšie močenie. Ale toto všetko sú len všeobecné poznatky,naozaj odporúčam vyšetrenie u lekára.Nepravidelná menštruácia,bolesti-to má riešiť gynekológ. Napriek problému s nočným močením je vhodné zvýšiť príjem tekutín,hlavne počas dňa.

ethela

pri zápale moč.cies bývajú aj bolesti pri močení....najlepšie urobíš,keď pôjdeš za obvodnou na vyšetrenie moču,a aj na gyn....

jj

MOJA PRIATELKA TO MA TIEZ.UZ DLHO.NIEKEDY IDE AJ 2KRAT ZA HODINU.V NOCI TIEZ 1-2KRAT.SKUS IST NA KRV,TAM ZAPAL ZISTIA.