Kto skúsil Herbalife?

ampula

MUDr. Paľová je jedná vypočítavá ženska. Kedy ordinuje, keď chodí vábiť ľudí do svojej sekty?????? Ako môže jedna lekárka, pediater sa len tak dať na liečenie dospelých???
Nech zverejní fotky z akcii, ktorérobia za ľudské peniaze a dovolenky pri mori....To budete pozerať!!!!! Nech dá na internet svojich ,,herbalifikov"

Bianca1236

herbalife je hovadina, to som radsej mohla usetrit tych 5000sk este a rovno zacat zdravo jest. vyslo by ma to lacnejsie. a zdravsie!

darkmother

neeeeeeeeeee ja som s Herbalifom - napojom, cajom, vlakninovymi tabletkami vydrzala 3 mesiace, schudla som asi 5 kil (z 63 na 57); napoj som pila na ranajky a na veceru. funguje to, ale ked som s tym prestala, strasne som pribrala. dalo sa to vydrzat, caj bol velmi chutny, ale stalo ma to strasne vela penazi. poznam ludi, co zostali schudnuti, ale ti to predavaju a stale to piju.. slovom: pomohlo, ale len kratkodobo, nikdy by som uz do toho neinvestovala!!!

malibu

Ahoj chcela by som reagovat na odkazy dadaajakub aj Bettyna ako to dopadlo a ako dlho ste to brali,chcela by som viac info od Vas ak by to bolo mozne dakujem

bohatstvo

Herbalife výrobky sú skutočne účinné, kto ich raz vyskúšal vie že je to tak. Problémom môže byž nesprávna indikácia a samozrejme premrštená cena na našom trhu. Na 1OO% marže distribúrov slovač nie je prirpavená. Pozrite: www.bohatstvo-prirody.sk Nájdete odborné poradenstvo, produkty HL za polovičné ceny a mnoho iných vysokokvalitných prírodných prípravkov.
Prajem veľa zdravia.

Katka87

Herbalife by som si nekupila ani keby boli najlepsi na svete. A nielen preto, ze su neskutocne drahi, ale hlavne preto, ze su neskutocne otravni a klamu. Ja som si kedysi hladala pracu v Prahe, narazila som na tuto firmu, ale oni mi nepovedali co su zac, slubovali len, ze maju pre mna pracu graficky. Cestovne do Prahy je velmi drahe, napriek tomu im to nevadilo ze tam cestujem ako som zistila len na to, aby som si vypocula prednasku aky je Herbalife dobry a mala by som ho predavat. Stryko ma zas firmu - kovovyrobu, raz mu volali z Herbalife, ale najskor sa tvarili, ze maju zaujem o jeho sluzby. Zavolali ho niekam, ze potrebuju plot, nechali si vsetko vymerat, vyratat cenu a potom nanho vysli s Herbalifom. Uplne zbytocne im to robil, nikdy o plot nemali zaujem. Keby som mala zaruku, ze ak budem jest Herbalife budem zit 1000 rokov bez choroby, nekupila by som si to! Uz len preto, ake su svine!

Brciak

V tom pripade pripravky z Herbalife nie su vyrobene z prirodnych- podla Teba zamorenych surovin a su teda cisto chemicke. Som lekar, cize viem presne, ako tieto oblbovaky funguju. Co sa tyka pesticidov, zo zeleniny, resp. ovocia sa odstrania dokladnym umytim. Okrem toho ja napr. konzumujem zeleninu a ovocie prevazne z nasej zahrady a to je ciste bio. Na co by mi bola nahrada? Ludi treba viest k zdravemu zivotnemu stylu, pohybu, konzumacii ovocia, zeleniny, nie praskov. Lenze na tom sa tak nezaraba, to mi je jasne :)

Brciakovi

Najdi si na nete ako poklesli nutricne hodnoty ovocia a zaleniny od roku 1985. Proste ake nutricne hodnoty ma dnesna zelenina a ovocie a porovnaj si to z koktailom od Herbalife-u.
A to ze je v dnesnom ovoci a zelenine vela chemikalii a pesticidov je verejne zname a neda sa to popriet ;)

brciak

O ziadnom priemyselne vyrabanom pripravku sa neda tvrdit, ze je cisto prirodny. Co sa tyka obezity: treba bud znizit prijem, alebo zvysit vydaj. Pozor na rychle chudnutie- ked chudneme rychlo, idu kila dole na ukor aktivnej svalovej hmoty, nie tuku. Organizmus ma pri rychlom katabolizme a tym strate tuku tendenciu si ho chranit. Ked po rychlom schudnuti, ktore je sprevadzane vo vela pripadoch hladovanim, chceme prejst na normalnu stravu, prichadza znamy jojo efekt. Ten je ale nebezpecny v tom, ze organizmus zacne vo zvysenej miere ukladat tuk, aby ho mal pre buducnost dost. Cize aj tie kila, ktore predtym boli tvorene svalovou hmotou, su teraz tukoveho povodu. Tym, ze sme si znizili podiel svalovej hmoty, spomaluje sa nam metabolizmus a sme v bludnom kruhu.
Z toho vyplyva: ak chcem schudnut, musim bezpedmienecne zacat DENNE cvicit a upravit jedalnicek. Jest vecer najneskor do 18:00, z masa hydinu, ryby, celozrnne pecivo, vela ovocia, zeleniny, nejest vo velkom nizkotucne veci- kedze v kazdom low fat vyrobku je pridany velky podiel cukru, aby dana potravina aspon nejako chutila, no a cukor sa v tele pri nadmernom prijme zase len uklada na tuk. Nevymyslajte s umelinami typu Herbalife, tato firma vas presviedca o zdravom style a jednym dychom to cele poprie tym, ze si mate dat ich vyrobok, ktory \\\\\\\\\\\\\\\"nahradi\\\\\\\\\\\\\\\" zdravu stravu. Naco nahradzat, ked mi priroda sama poskytne vsetko, co potrebujem. A je hlupost tvrdit, ze v sucasnosti je aj ovocie a zelenina napustena chemiou, alebo klonovana, pretoze aj tak je to stale ta najprirodzenejsia dodavka vitaminov. Chudnite pomaly, aj niekolko rokov, len tak si hmotnost udrzite. Herbalife je firma, kde chcu zamestnanci zarobit, to je normalne. Aby mohli zarobit dobre a vsetci, musia byt ich vyrobky drahe- su to zbytocne vyhodene peniaze.

Miške

Ano Miška je to nahrada jedla. A však kokteil je najvhodnejsi na ranajky, pretoze neobsahuje take mnozstvo cukru ako normalne ranajky, cize nerozkolise hned od rana hladinu inzulinu. Vsetky denne jedla nim nahradza len clovek ktory chce schudnut. Je to nahrada jedla preto, lebo obsahuje vsetky vitaminy v obrovskom mnozstve, jednoducho je to nizkokaloricka vitaminova bomba ;)