Kto skúsil Herbalife?

anicka123

Každý máme právo na svoj názor, ale len keď je podložený vlastnou skúsenosťou, a vy niektoré čo tu píšete ju nemáte. Ja používam výživu podkožných buniek na tvár, a za 6 rokov je moja tvár taká krásna ako po plastike. Ak budete HL použivať pár rokov, či už je to vnútorná výživa alebo vonkajšia potom napíšte svoju vlasnú skúsenosť.

jankeeeeeee

Vyskusali ste produkty? Pretoze moji klienti su so svojim vysledkom navysost spokojny ;) Na zaklade coho robite herbalife-u zlu reklamu? Na zaklade skusenosti? Pretoze ziadny klient nemal zle vysledky, co sa tyka vnutornej vyzivy. O inej vyzive nepisem lebo tie vysledky nepoznam.

jaankaaaaaaa

ano HL je znamy nielen na slovensku ale po celom svete. ale vo vyspelych krajinach je davno zname ze je to totalny oblb na ludi, pokial viem v niektorej krajine je aj zakazany predaj kvoli klamlivym reklamam a udajom o tychto produktoch.
ale tu sa ukazuje ako vedia ludia zarobit na naivnych ludoch, ktori si "nevedia dat rady" tak skocia na kazdu debilitu aj ked to stoji take velke peniaze..

jaankaaaaaaa

je velmi zaujimave ako vsetci ludia s pozitivnymi skusenostami NENAPADNE zanechavaju aj svoj mail pri odosielani prispevkov.. uplne nenapadne vtieranie a reklama

pre andreu

a mimochodom: pre HL nepracuju lekari??a Mudr. Maria Paľova je potom kto??upratovacka?????alebo si este len na zaciatku a este si ani nemala moznost spoznat ju???

pre andreu

predstav si,ze aj ja som bola kedysi dealer a tiez som absolvovala tie "certifikovane" skolenia,ktore ako mi bolo neskor povedane,su mimo firmy HL na nic...a nemusim sa posadit na tvoje miesto,lebo odrbavat ludi sa mi hnusi...a najma odvtedy,co som pracovala pre HL...

nikuska3

Ak ma niekto zdravotnu skolu tiez nieje lekar je iba zdravotna sestra alebo zdravotny asistent a to je velky rozdiel:D)

Andrea O.

Samozrejme ze nemam zdravotnu skolu, nie som predsa lekar. Absolvovala som certifikovane skolenia. Ak sa chces so mnou porovnavat, posadim ta na moje miesto a mozes ludom radit ty ;) Uprimne...som zvedava ako to dopadne :D
v Herbalife nepracuju lekari, ale poradcovia a to je VELKY rozdiel ;)