jednoducho prva hak... neviem odpoved

Príspevok v téme: jednoducho prva hak... neviem odpoved
regina

chcem sa opytat, ze ci ked beriem prvu HAK, predtym som ziadnu nebrala, a zacala som ju brat v prvy den menstruacneho cyklu jak som aj mala, tak chranena pred otehotnenim som po kolkych dnoch? beriem Yasminelle. a este, ci mi pomozu citrony na skratenie cyklu a zmenseniu bolesti??? neovplyvni to nijak ochranny ucinok HAK?

regina

no moj to uz vie :) to keby si videla tu tvar :D ten ksicht :D ako keby dvojrocnemu chlapcekovi zobrali auticko na hranie :))) ale my zato nemozme no :D

regina

hej, pak na druhy krat to vyjde vtedy, kedy by nemalo :) aaale co uz no :) aj tebe pekny dnik, aj vikend :) a pobyt na chaticke :)

envy

jaj to su nejake tabletky tusim len na oddialenie
ono sa to niekedy vypomsti ako mne tento vikend :))))

ok ja pomaly musim off tak pekny den a nech ti to vyjde :)

envy

ale preco si potom do jednej z nizsie napisanych sprav napisala toto: take poznam :) ja som si minule oddialila kvoli dovolenke a dostala som vtedy, ked som mala volny dom na 5 dni... dokaze potesit :)

to si si teda oddaloval citronom?

regina

ja som zacala brat HAK az vcera. cize som este pomocou hak neoodalovala. ale mne zase povedali ze ked chcem oddialit tak mam vynechat oddychovy tyzden. to je tusim vynechanie. a oddialit mam tak, ze oddychovy skratim namiesto 7 na nejake 4 dni, podla toho o kolko chcem oddialit, a po tych 4 dnoch zacnem uzivat novy blister.

envy

a ked oddialujes, zjes cely blister aklebo len urcity pocet tabletiek? lebo vsade mi vravi niekto nieco ine- ze cely, ini, ze staci len tolko, kolko potrebujem

regina

take poznam :) ja som si minule oddialila kvoli dovolenke a dostala som vtedy, ked som mala volny dom na 5 dni... dokaze potesit :)

envy

ja som bola s tym mojim pri mori a preto som predlzovala HAK o dva yzdne a teraz som vysadila a dnes mam dostat menstruaciu a on u mna akurat spi a potom ideme na chatu :((( som ja ale trdlo :) no co, bude mat vikend bez sexu :)))