Schnuca spirala

Príspevok v téme: Schnuca spirala
blondska

cawko....poradili by ste mi nejake kvalitne a superne spiraly na oci?? Lebo uz mam skusenosti s roznymi spiralami ako Astor - Ultra Volume Air Max, Rimmel - Waterproof Volume Flash, Miss Sporty - Fabolous Lash Xtra Black...a kazda mi po kratkej dobe zacne schnut, zlepovat riasy a zanechavat zvysky na riasach :((

ivusik

no z mojej skusenosti su najlepsie max factor a maybelline -tie su aj cenovo v pohode a moc nemusim avon, astor atd. inak mam fakt mihalnice nic moc a dost kratke. maskara by vydrzi tak 2-3mesiace. ale to je uplne normalne. mozno ked si ju budes odkladat do chladnicky, vydrzi dlhsie.

sofija

Ja som spokojna zo spiralou maybelline lash stylist ,,, a mam aj jednu z oriflame a tu mam uz 2 roky a sama sa cudujem ze este nevyschla ale maluje pefektne

monka

ahoj,ja mam strasne vela spiral z ktorymi som spokojna ale nechce sa mi ich kupovat casto.mam ich asi sest a doplnam ich nahradnou naplnou,asi nevies,ze to dostat kupit v drogerii.odvtedy som si nekupila novu spiralu,tu vyschnutu poriadne vyumyvam z vnutra,vycistim vatovym tamponom,umyjem aj kefku,dam nahradnu napln a je ako nova.odporucam.a stoji len okolo 40-50 korun.

lusijka

pred pouzitim ju napmioc na 30 sekund do horucej vody..uvids ako to zaberie...a jedna spirala sa nema pouzivat dlhsie ako 3 mesiace

Slaninnka

Ja pouzivam astorky a to s tym behanim s kefkou dne a von je pravda a popripade ak zacne schnut tak kvapky ocnych kvapiek to da dokopy

sobka

Ahoj, ja som niekde citala, že pri špirále sa nemá s tou kefkou rýchlo behať dnu a von, dnu sa dostane veľa vzduchu a vtedy sa vysúša.