Zápach nôh u mužov

silva 22

Aj Canesten by mohol pomôcť, natierať nohy asi 2 týžne. A zlepšenie určite príde. Potiť sa budu aj nadalej, ale nebudu smrdieť.

RNG

rybaci olej nie je protiplesnovy, ale kokosovy olej je ciastocne, silnejsie su mnohe esencialne oleje ako tea tree, oregano, ciastocne aj levandula a ine.
Esencialne oleje sa musia riedit dostatocne, inac su palive.

richard

Asik najlepsie je ked ide teraz zima tak nosit zimne boty a casto si umyvat nohhy a to pomoze a je po zapachu podla mna :-D

dunda

potieraj si ich rybim olejom. budu ti smrdat za rybami. neviem ci to je lepsie,ale tvoj charakteriskticky pach to isto prebije

ahoj1

Mne tiež smrdeli nohy pred rokom .Poradil mi jeden pán _pravú hubu_ z lekárne . Vážený , rok mám pokoj . Smrad zmizol a ešte nohy zostali ako riťka malého Fiťka . Kojenca .
Super vec.
Ak už nič nepomôže , tak tá huba to vybaví .

Ivka 1

Pomáha aj vystriekať obuv deodorantom na obuv a nohy po kúpeli v odvare z dubovej kôry vystriekať deosprayom na nohy. Samozrejme bavlnené ponožky a kožené topánky.

RNG

Pot samotny nie je prilis zapachajuci. Rozkladne bakterie ale v nom rozkladaju rozne latky a to je potom pricinou zapachu
Antimikrobialne latky mozu zabranit tej rozkladnej cinnosti prakticky kompletne.
Preto som tu spomenul 2% oreganovy olej a 2% roztok GSE.
U mna a mojej zeny a syna pracuju vyborne.Aj u mnohych, co sam im to odporucil. Zaroven to pracuje aj proti plesniam, ktore sa z nechtov daju velmi tazko inac vybit.
Podstata hygieny je aj, ze topanky memozu byt nosene stale, musia sa medzi nosenim dobre vysusit. Preto treba striedat 2-3 pary minimalne. A odkladat ich na suche a teple miesto, na policku, nie na studenu zem.