neviem, či je všetkov poriadku

Príspevok v téme: neviem, či je všetkov poriadku
budúca mamina ?

Včera som si robila tehotenský test a vyšiel pozitívne, čomu sa nesmierne teším. Ale ... môžem byť tak v 3 týždni, no ešte mi nebýva zle a ani sa nijako zle necítim. neviem, či je tam dole všetko O.K. A ... som chudokrvná, no tabletky beriem približne 2,5 týždňa. Môže to mať nejaký vplyv na mimčo? Teda - že som tabletky začala brať tak neskoro ... ďakujem

budúca mamina ,

a ešte niečo ... ešte nemám gynekológa, chystám sa najskôr k praktickému - pošle ma on na prehliadku alebo si mám niekoho nájsť sama ? A počula som, že toto vyšetrenie je veľmi nepríjemné a robí sa s nejakou ihlicou, je to pravda ? Pretože sa veľmi bojím a odkladám návštevu lekára na "zajtra". ďakujem

evusa2001

ahoj moja

ked ti mam pravdu povedat tak mne pri mojom synovi vobec nic nebolo a ani som nevracala no ani som nevedela ze som tehotna.

ALEteraz cakam druhe po6rokoch a to ti poviem ze prve tyzdne mi nebolo vobec zle ale zacalo to asi od6tyzdna az po 10tyzden myslela som ze to je uz koniec ja som vracala nie len rano ale aj hocikedy cez den.myslela som ze to sa neskonci....nejedla som vobec nic odpor som mala k vsetkemu jedlu/co teraz dohanam a som v 14tyzdni/
tym chcem len povedat ze ako sa za krasu plati a trpi musime aj mi buduce maminy odtrpen ale potom co pride po 9mesiacoch si myslim ze oplati

prajem ti vela stastia a zdravia

Ivka 1

Najlepšie urobíš,keď pôjdeš na vyšetrenie krvi ku gynekológovi.Ak si tehotná cca 3 týždne, z krvi sa už dá
tehotenstvo zistiť s určitosťou.Čo sa
týka chudokrvnosti, upozorni na to gynekológa ale na mimčo by malo vplyv,
iba ak by si chudokrvnosť neliečila.

SHAKTI

Nechcem ti brat radost,ale tehotensky test moze vyjst pozitivne aj v tom pripade,ak mas cystu..robia sa pre istotu tri.
ale blahozelam.