Prvýkrát u gynekológa

nestastna...

Vsade sa pise aby prva navsteva gynekologa bola co najskor. Nechapem, ci si chcu nahnat pacientky ale nejdem riesit. Ja som sa tam prvykrat dostala v 14tich na opakovane zapaly mocoveho mechura, kde ma poslali na gynekologiu ci to nemoze mat nejaku suvislost. Doktorka bola necitliva, neprijemna a hlavne nesympaticka s coho mam doteraz traumu. Zobrali mi vyter co som citila este asi 3 dni ze som tam "nieco" mala aj ked to bola len tenka palicka a obzerala ma tam na koze este asi 5 minut takze doteraz ked si na to spomeniem dviha sa mi zaludok a odkladam nastevu gynekologa ako to len ide. Samozrejme suvis zo zapalom to ziadny nemalo. Takze si davajte pozor kedy a akeho gynekologa si vyberiete....

Delete 2

Niekedy nerozumiem týmto ľuďom...Trtkajú kade chodia a potom sa boja aby náhodou gynekológ nepovedal rodičom či sú ešte panny alebo nie...

Ja už neviem... som najskôr divný ale ak sa rozhodnem pohlavne žiť tak by som mal byť v prvom rade zodpovedný milé ,,dámy,,

Kaťuška123

Chcem sa spytat ci moze gynekolog zistit akym sposobom som prisla o panenstvo, resp ci moze zistit ze som uz s niekym spala. Chapem ze roztrhnutu panensku blanu spozna, ale ta sa da predsa roztrhnut aj tamponom...

Lolinka

Mam 16 a s priatelom sme TO chceli robit,, ale najprv do mna strcil dva prsty tiekla mi krv, ale len trochu, vobec to nebolelo. Nakonec sme to nerobily lebo som sa bala. Je mozne ze este som panna ?

andrea777

Henuska, ja som z HAK nepribrala. A v zavislosti od konkretneho druhu ta moze vyst viac alebo menej. Mna vyjde 3mesacne balenie na 1000 Sk

henuska

ja som cerstva 17-tka... a este mam jednu otazku, z kazdej HAK sa pribera? Kolko ma to asi tak vyjde cca na tri mesiace?

lea

boze baby, pozrite sa kolko je na svete miliard ludi, vsetci sa nejako museli narodit a to znamena ze ich mamy boli zrejme u gynekologa. vsetky to prezili, tak preco by vy nie

qiu

neistá..hej doktor ti zistí len či si alebo nie si panna. To ako si o to došla sa nedá zistiť ak mu to nepovieš.

neista...

CHCEM SA IBA SPYTAT JEDNODUCHU OTAZKU BO SOM SI NENI ISTA ODPOVEDOU...GYNEKOLOG ZISTI CI STE ALEBO NEJSET PANNA.TO JE ASI KAZDEMU JASNE.ALE ZISTI AKO STE PRISLI O BLANU??TEDA ZISTI CI STE MALI POHLAVNY STYK??ALEBO TO SA ZISTIT NEDA??DA SA ZISTIT LEN CI MATE ABO NIE BLANU??ZE??PROSIIIM ODPOVECTE NIEKTO :,(