zapal na krcku maternice

janka

ahojte,chcem sa spitat ci niekto nemate skusenosti s tymto(nemam zdani co to je)prstom som si namacala vo vagine neaku hrcku-je to velkosti mensieho vlasskeho orecha,nikdy som nic take nemala,a dost ma to vystrasilo,Mam urcite problemy zenske takze u gynekologa som velmi casto,ale momentalne sim v zahranici a k lekarovi idem az v decembri,ked budem doma.Proste ale neviem co to je a trocha sa bojim,neviem ci mam cakat mesiac alebo radsej ist k lekarovi tu a hned!?prosim napiste ak ste sa stym stretli,dakujem

ema55

Chcem sa spytat ci je vacsia pravdepodobnost otehotnenia ak som v kratkej dobe po tom ako mi spravili vyter krcka maternice mala pohlavny styk...

severanka

ahojte, neviem,či to sem patrí,ale za skúšku nič nedám Mne našla gynekologička ranku na krčku maternice pred asi 5 rokmi a povedala,že kým nemám nejaké problémy,tak to nechá tak. Už asi tri roky mám problémy s výtokom - nepravidelne - a nič nehovorí o tej ranke, len mi zakaždým predpísala čipky na noc. Pomohlo to na nejaký čas, ale potom sa to vracalo. Už som sa začala báť,že to môže spôsobiť aj horšie problémy,keď je tam tá ranka. Objednala som sa u iného gynekológa,ale ten ma objednal až na október a výtok sa mi zase vrátil. Kúpila som si probiotiká a Beta glukan na posilnenie imunity,ale mám strach, že keď budem čakať do októbra, už bude neskoro. Nemáte s týmto nejaké skúsenosti? Môže ten výtok spôsobovať aj tá ranka? Čo mám robiť? Z čoho vzniká tá rakovina krčka maternice, tak sa bojím:(

Ivka 1

Herkus napíšte mi na mail, dá sa to poriešiť za pomoci gynekológa,ktorý pomáha klasickou medicínou ale má aj
dobré výsledky s produktami na prírodnej báze.

RNG

Macmiror je vyborny liek ale nie je 100% uspesny(ako nic na svete nie je 100%)
www.ncbi.nlm.nih.gov
Niekedy je to reinfekcia od partnera, to treba tiez adresovat.

Mozem spomenut niekolko alternativnych sirokospektralnych antimikrobialnych na vyplachy alebo povrchovu dezinfekciu(muzi):
Koloidna strieborna voda
Roztok GSE(3-6 kvapiek do deci vody)

Tiez pravidelne branie probiotik zvysi imunitu a moze odstranit tento problem.

panika

herkus
mala robenu aj novu kultivaciu (výter) ? Ak ma totiz nejaky nalez, treba,aby sa liecili obaja partneri (muz u urologa). A este sa skuste popytat na odber( výter alebo krv) -na chlamydie