Hypochondria?

elza77

myis, to je strasne vela co pyta ten psychiater. len aby to nebola daka finta, este sa dostanes do financnych problemov kvoli tomu a potom uz budes mat skutocne problemy..

bobina636

myslím,že to môže byť ten hypochonder kludne...lebo tolko chorôb čo už ona mala, tak to hádam nemal nikto...síce našťastie pri väčšine s tým nešla k lekárovi, ale nás s tým zaťažuje vkuse...teraz momentálne je problém banálna operácia kolena po ktorej je už mesiac...a stále sú nejaké problémy, keby som to začala menovať,tak je to nadlho...

tpc

To nevyzera na hypochondra, ale na histriona. Hypochonder sa umara strachom, ze ma nejaku zavaznu chorobu.
Histrion si vymysli, ze ma nejaku chorobu a vyuzije tento fakt k tomu, aby putal na seba pozornost, ziskaval vyhody, lutost atd.

bobina636

ahojte, máme doma veľký problém, tým problémom je chronický HYPOCHONDER...čo je na tom najhoršie,že to brutálnym spôsobom narušuje rodinné vzťahy, pretože nikto z nás nazvem to,že normálnych, nie je ochotný to tolerovať...a ako sa vyžaduje od nášho hypochondra, ani ho lutovať...všimli si to už aj lekári, ale stále si to dotyčný nechce uvedomiť a doslova nás šikanuje...asi bude potrebná psychiatrická pomoc...len bude ťažké dosiahnuť,aby sa ten človek vôbec liečil...ak to takto pôjde ďalej,tak aj ja budem musieť vyhladať pomoc :(

myis

Ahoj Lencok, dnes som bola u psychiatra. Bol super, akurat, ze on robi taku terapiu, ze tam musis byt 6 krat do tyzdna po dobu dvoch mesiacov a vyjde ta to na 11 000 eur. Co si ja dovolit nemozem.. Tak musim hladat ineho

myis

Lencok, som v Spanielsku. Moje poistenie preplaca aj psychiatrov, ale su preplneni. Treba dlho cakat na objednanie.. Tak si radsej zaplatim.. To neni az taky problem, akurat, ze tu tak jedno sedenie vyjde na 100 - 150 eur.. Ja mam sice aj sukromne poistenie, ale to si nechavam na vysetrenia