choroby penisu

Ivka32P

ja som priatelovi zakupila kvapky EroStimax ,ktory je prave na zvysenie erekcie a teda aj prekrvecia. odporucam :-))

blablo

,,biele bodky" sa nazývajú odborne mílie choďte na kožné tam Vám ich dusíkom vypália, je to bezbolestné jemne to hreje par minút a potom to zmizne samo od seba, jediné čo je nevýhodou, že sa môžu znovu sami od seba tvoriť v tom prípade treba isť znovu na dusík...

lubkooooooo

dobry den. chcel by som sa vas opytat ze ak na penisu sa mi lupe koza ,zcervena to,a viteka z penisu vzdy ked som vzruseni nieco ,nieje to biele nema to farbu (je to ako gel).a zapach ryb je len niekedy.neviem co mam robit poradte mi dakujemm

sexyksexyk@azet.sk

Boxer-MMA

Ahojťe som Chlapec mám 13 rokov a som strašňe na sex prosťe mam rad sex ale ja si len stale honim,dakedy hlavne po honeni sa mi vo vajciach ne vonku ale v nutri su take jak bi take gule alebo co nevem prečo,a velmi rýchlo mi vistiekňe spermia,kto vie nech mi pomože prosím budem potrebovať vajcia lebo s čím si budem robiť deťi takých bitkarov ako ja......tu každý rozprava o svojich problemoch dufam že mi pomožeťe....ked niečo chceťe email:Ninja134@azet.sk

Anonymeeee

chcel by som poradit na zaludi sa mi pred nedavnom vyskytlo take cervene miesto je dost velke a troska to boli , na dotyk dost. Neviem ci je to nejaky zapal alebo co ? Prosim poradte aa este potom mam na zaludi troska nejakej bielej tekutiny a nieje to sperma. dakujem

prcickooo

cawte praska mi kozka na penise neviete co stym poradili by ste mi pls???? lebo mi to teraz prvy krat a po 4 dnoch som mal sex a zas mi to popraskalo diky moc

Veird

Tie šupinky a praskanie predkožky je FIMOZA a vraj na to pomáha vyluhovaný SLEZ NEBADAVY vymočený 24h v studenej vode.

jajajajajaja

Ja som s tymi bielymi bodkami bol u doktorky a ta mi povedala ze to su len mazove zlazy.Tak sa nebojte tolko a sup k doktorke,ved tych 5min hanbi vydrzi hadam kazdy.